WYWIAD Z MARTĄ TARNOWSKĄ - REPREZENTANTKĄ WSAIB NA MISTRZOSTWACH AUTOSTOPOWYCH

Studentki Marta Tarnowska i Ewelina Nabłotni, reprezentujące Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego, zajęły 25 miejsce w XXVI Międzynarodowych Mistrzostwach Autostopowych. Ich podróż „za jeden uśmiech” to prawie 3000 km pokonanych w tydzień. Gratulujemy!

 Zasady Mistrzostw Autostopowych są proste – jak najszybciej osiągnąć metę korzystając jedynie z uprzejmości kierowców. W tym roku z zadaniem dotarcia z Sopotu do Budapesztu postanowiło zmierzyć się prawie 500 osób. Jedni zawrócili do domów, drudzy zmielili cel swojej podróży, jednak zdecydowana większość spotkała się na mecie. W tej grupie znalazły się Marta i Ewelina – studentki reprezentujące Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Pomimo, iż były autostopowymi debiutantkami, na mecie stawiły się jako 25 drużyna, biorąc pod uwagę o wiele bardziej doświadczoną konkurencję to znakomity wynik.

 

Przygody „Wsaib Dream Team" nie skończyły się jednak na linii mety. Marta i Ewelina postanowiły bowiem wrócić do Trójmiasta tym samym środkiem transportu, zatrzymując się po drodze m.in. we Wiedniu i Pradze. Postępy na trasie przez cały czas można było śledzić na

Powrót