STUDIUJ ZARZĄDZANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM I ZDOBĄDŹ ŚWIAT

 Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia na kierunku Zarządzanie z wykładowym językiem angielskim. Studia na specjalności International Management są w takiej samej cenie jak oferta w języku polskim.

 

 [For Foreigners]

 

 Jesteśmy jedną z niewielu uczelni niepublicznych, która oferuje studia biznesowe z wykładowym językiem angielskim. International Management to specjalność dedykowana przyszłym menedżerom oraz przedsiębiorcom, planującym działania na rynku międzynarodowym lub w międzynarodowych korporacjach. Absolwenci tej specjalności posiadają umiejętności niezbędne do kierowania przedsiębiorstwem produkcyjnym, usługowym oraz kierowania zasobami ludzkimi. Gruntowna wiedza ekonomiczna na temat funkcjonowania przedsiębiorczości w środowisku wielokulturowym, pozwala na skuteczne prowadzenie działań promocyjnych oraz handlu z partnerami zagranicznymi.

 

Duża zaletą studiów jest możliwość zdobycia doświadczenia. Dzięki współpracy z czołowymi światowymi firmami mającymi swoje placówki w Trójmieście, nasi studenci mają okazję poznać międzynarodowe standardy zarządzania w biznesie.

 

Studia na specjalności International Management w całości prowadzone są w języku angielskim. Praktycznemu doskonaleniu umiejętności językowych sprzyja towarzystwo studentów z całego świata.

 

Z myślą o obcokrajowcach stworzyliśmy Biuro Współpracy Zagranicznej, które koordynuje działania studentów oraz pośredniczy w kontaktach student – uczelnia. To miejsce, w którym zawsze można liczyć na pomoc. Biuro otwarte jest przez 5 dni w tygodniu, a nasi pracownicy biegle władają czterema językami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów I i II stopnia:

Cena studiów:

  • studia dzienne 2400 zł za semestr
  • studia zaoczne 2200 zł za semestr

 

Dodatkowych informacji udziela Biuro Rekrutacji WSAiB:

 

Gdynia, ul. Kielecka 7 (2 min. od przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana)

tel. 58 660 74 32

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dla kandydatów spoza Trójmiasta uruchomiliśmy również punkty rekrutacyjne w Lęborku i Tczewie:

 

Lębork - Wydział Zamiejscowy WSAiB w Lęborku, ul. Marcinkowskiego 1

tel. 59 862 22 95

 

Tczew - Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba, ul. Gdańska 17

tel. 58 531 55 16

 

Powrót