ZDOBĄDŹ CERTYFIKATY MICROSOFT - MTA, MOS

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi zapisy na egzaminy potwierdzające znajomość środowiska Microsoft Office oraz wiedzy na temat systemów operacyjnych i programowania. Z tej możliwości mogą skorzystać nasi studenci i wykładowcy. Osoby, które zdadzą egzamin otrzymają certyfikaty Microsoftu.

 Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni posiada uprawnienia do nadawania certyfikatów MOS i MTA. Certyfikat MOS potwierdza znajomość pakietu Microsoft Office, certyfikat MTA – znajomość technologii informatycznych, począwszy od wiedzy na temat systemów operacyjnych skończywszy na podstawach programowania.

 

Dla zainteresowanych podejściem do egzaminu publikujemy linki z materiałami przygotowującymi:

 

MTA – study guides
MTA – poradnik i materiały szkoleniowe
Przegląd programów certyfikacji Microsoft (wersja polska)
Przegląd pomocy naukowych Microsoft (wersja polska)

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do poniedziałku 12 maja 2014 r., do godziny 12.00. W temacie maila obowiązkowo należy wpisać „certyfikat". Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu się do egzaminu decyduje kolejność zgłoszeń. Aplikacje nadesłane po godz. 12.00 12 maja 2014 r. nie będą brane pod uwagę.

Powrót