TRWA ZIMOWA REKRUTACJA NA STUDIA W WSAIB

 W WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni trwa zimowy nabór na studia na kierunkach: Zarządzanie, Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Prawo. Rekrutacja zimowa jest ostatnią szansą na podjęcie studiów prawniczych II stopnia.

Zapraszamy na studia w trybie niestacjonarnym na kierunkach:

TERAZ PROMOCJA: obowiązuje 50-proc. zniżka na wpisowe.

 

*UWAGA!
W związku z decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego tegoroczna rekrutacja zimowa jest ostatnią szansą na podjęcie 2,5-letnich studiów magisterskich na kierunku Prawo. Ministerstwo wycofuje studia prawnicze II stopnia z uczelni w całym kraju. Posiadanie dyplomu magistra prawa umożliwia przystąpienie do egzaminów na aplikacje.

 

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest jedyną uczelnią niepubliczną na Pomorzu, która zdobyła uprawniania do prowadzania studiów prawniczych w systemie jednolitym oraz bolońskim.

 

REKRUTACJA NA WYŻSZE SEMESTRY - sprawdź zasady

 

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW I  ZAPISY:

 

Zapisy na studia przyjmuje Biuro Rekrutacji WSAiB mieszczące się w siedzibie Uczelni przy ulicy Kieleckiej 7 w Gdyni (2 min. od przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana).

 

tel. 58 660 74 10
     58 660 74 32

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót