KONKURS MÓW PRAWNICZYCH W WSAIB

Wybierz sprawę, przygotuj mowę, wygłoś ją i zdobądź doświadczenie oraz cenne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dowiedz się o więcej:

 Konkurs mów prawniczych w WSAiB organizowany jest przez Parlament Studentów pod patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych i Okręgowej Rady Adwokackiej.
Głównym zadaniem uczestników będzie przygotowanie i jak najlepsze wygłoszenie mowy przed jury składającym się z zawodowych prawników.
Oceniane będą zarówno przygotowanie merytoryczne jak i zdolności krasomówcze.

 

Nagrodami w konkursie są: voucher na wycieczkę zagraniczną, upominki od wydawnictw C.H. Beck i Wolters Kluwers oraz gadżety.

 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 marca br. W temacie wiadomości prosimy podać „zgłoszenie" a w treści - imię, nazwisko i numer telefonu. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z członkami Parlamentu Studentów WSAiB, tel. 535 161 054.

 

Konkurs odbędzie się w połowie kwietnia 2015 r. Dokładną datę podamy wkrótce.

 

Tutaj można zobaczyć jak wygląda przebieg konkursu (Izba Adwokacka w Wałbrzychu): ZOBACZ FILM

 

Serdecznie zapraszamy!

Powrót