STUDIUJ W WSAIB W GDAŃSKU!

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia podyplomowe do Gdańska. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnym biurowcu Alchemia na Przymorzu.

W Gdańsku realizowane są studia podyplomowe na kierunkach:

Zajęcia odbywają się w biurowcu Alchemia, gdzie swoje siedziby mają współpracujące z nami firmy. Biurowiec mieści się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 41, w pobliżu: SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet oraz głównego kampusu Uniwersytetu Gdańskiego..

 

Mapa dojazdu:

https://goo.gl/maps/MqtTv

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów nabór na studia podyplomowe odbywa się rotacyjnie, co oznacza, że studia rozpoczynają się w momencie zebrania minimalnej grupy chętnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoby zainteresowane studiami nie muszą czekać do rozpoczęcia roku akademickiego.

 

Tym, co wyróżnia studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu są profesjonalne programy, bazujące na zajęciach praktycznych w formie case studies, w całości prowadzone przez praktyków, mających na co dzień kontakt z daną branżą.

 

Biznesowy i praktyczny charakter studiów podkreśla nowoczesne miejsce, w których są realizowane - Alchemia to jedno z największych centrów biznesowych trójmiejskiej metropolii.

 

Szczegółowe informacje o studiach znajdują się na naszej stronie www oraz w informatorze.

Osoby zainteresowane studiami prosimy o kontakt z Działem Studiów Podyplomowych:

pokój nr 134 na I piętrze (godz. otwarcia 8.00-16.00) 

(58) 660 74 28

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót