BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

Studencka Poradnia Prawna działająca przy Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni udziela darmowych porad prawnych z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego i prawa cywilnego.
W pracę w Poradni zaangażowani są studenci ostatnich lat kierunku Prawo, którzy pod okiem doświadczonych prawników, swoich wykładowców udzielają pomocy w formie konsultacji, doradztwa oraz przygotowywania dokumentów.
Z naszych porad korzystają osoby, które nie mogą pozwolić sobie na odpłatne konsultacje prawne – mówi Iwona Topka, prezes Studenckiej Poradni Prawnej WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. – Wiele spraw dotyczy kwestii majątkowych, testamentu, alimentów, zwolnień z pracy. Pomagamy sporządzić pisma i przygotować się do rozpraw.

Zapisy na konsultacje:
- wyślij zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- zadzwoń do Poradni w godzinach jej pracy: tel. 58 660 74 45

Gdzie:
- Poradnia mieści się w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7 (2 min. od przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana), pokój 139

Godziny pracy Poradni:
- wtorek 15.30-17.30
- środa 15.30-17.30

pdfBezpłatne Porady Prawne-plakat

Powrót