OBÓZ STRZELECKI

UWAGA! Ze względu na zbyt małą liczbę zapisów przekładamy termin obozu na październik.

W dniach 23-25 maja 2017 r. odbędzie się Obóz Strzelecki w Kornem k. Kościerzyny dla studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Podczas trzydniowego wyjazdu uczestnicy będą doskonalić techniki strzelania z broni palnej, poznają podstawy działań partyzanckich oraz w praktyce poznają podstawy survivalu.

Obóz rozpocznie się 23 maja 2017 o godz. 9.00, zakończy 25 maja w godzinach wieczornych. Uczestników na terenie obozu obowiązuje strój zbliżony do wojskowego, powinni posiadać małe plecaki oraz butelki na wodę. Uczestnicy we własnym zakresie zapewniają dojazd na teren obozu oraz sprzęt turystyczny, jak namiot, śpiwór itp.

Program obozu:
- podstawy musztry wojskowej
- podstawy strzelania dynamicznego
- strzelanie różnymi rodzajami broni - krótka, długa, maszynowa, strzelba
- praktyczna nauka survivalu, w tym: nauka survivalu, kluczenie i zakładanie pułapek, przygotowanie obozowiska w terenie przyrody
- podstawowe działania partyzanckie w ramach obrony terytorialnej
- podstawy zielonej taktyki oraz poruszanie się w terenie - komunikacja
- szkolenie medyczne na polu walki
- podstawy rozkładania i składania spadochronów
- marsz na orientację
- podstawy nurkowania (zapoznanie ze sprzętem, ogólne zasady, itp).

Koszt obozu: 400 zł/osoba bez wyżywienia lub 500 zł/osoba z obiadokolacjami. Pozostałe posiłki oraz dojazd we własnym zakresie.

Zapisy: przyjmowane są do 19.05.2017 drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają studenci kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, w następnej kolejności studenci pozostałych kierunków.

Powrót