• adresul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel58 660 74 00
  • e-mailinfo@wsaib.pl

STUDIA MBA PROJECT MANAGEMENT WSAiB

Studia MBA to prestiżowa forma studiów, przygotowana specjalnie z myślą o rozwoju zawodowym menedżerów średniego i wyższego szczebla, zarządzającym organizacją w projektowy sposób. Te prestiżowe studia powstały we współpracy Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, Altkom Akademia oraz niemieckiego uniwersytetu Hochschule Bremerhaven. Trwa pierwsza edycja studiów.

Studia MBA Project Management stanowią szansę na podniesienie kompetencji w zakresie zarządzania projektami oraz portfelem projektów. Uczestnicy studiów w ramach programu mogą zdobyć aż jedenaście międzynarodowych certyfikatów branżowych, zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów, akredytowanych trenerów i wykładowców akademickich, przez co wiedza, którą słuchacze zdobywają jest szeroka i aktualna.

Tworząc program studiów MBA Project Management Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni postawiła na międzynarodowe standardy w zarządzaniu organizacjami. Uczestnicy programu poznają standardy organizacji branżowych, m.in. PMI, AXELOS, APMG, poznają zarówno podejście tradycyjne w zarządzaniu, jak i zwinne (agile).

Program MBA Project Management zebrał najlepszą kadrę wykładowców i trenerów. Uczestnicy mają stały dostęp do Portalu Słuchacza, dostęp do biblioteki oraz możliwość zagranicznego wyjazdu studyjnego do Hochschule Bremerhaven. Dodatkowym atutem studiów jest możliwość zwiększenia kompetencji miękkich, które są przydatne na stanowiskach menedżerskich.

I edycja studiów MBA Project Management została uruchomiona w październiku 2017 r. Studia rozpoczęły się uroczystą kolacją, w której uczestniczyły władze Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni - Rektor dr Tomasz Białas oraz Pani Prezydent Regina Szutenberg, a także Pan Dyrektor Arkadiusz Szymański z Altkom Akademia.

czytaj więcej informacji

Powrót