REKRUTACJA NA STUDIA I I II STOPNIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ OD LUTEGO 2018 R.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi rekrutację na studia niestacjonarne (zaoczne) I i II stopnia rozpoczynające się od lutego 2018 r.

Dla kandydatów przygotowaliśmy wolne miejsca na kierunkach: Prawo, Administracja, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Podatki i Doradztwo Podatkowe, Management, Studia Menedżersko-Prawne, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Logistyka oraz Global Logistics.

Studia w WSAiB w Gdyni mają praktyczny charakter – zajęcia przybierają formę warsztatów, case studies oraz wizyt studyjnych, wykładowcami zaś są praktycy, zawodowo związani z biznesem, służbami policyjnymi oraz specjalnymi oraz prawnicy czynnie wykonujący zawód adwokata czy sędziego. Program zajęć oraz standardy kształcenia zostały bardzo wysoko ocenione przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA).

Na studia I stopnia w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego zapisać się mogą kandydaci ze świadectwem maturalnym. Rekrutacja zimowa jest idealną propozycją dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły zapisać się na studia w październiku oraz dla tych, którzy postanowili zmienić kierunek kształcenia lub uczelnię. Zajęcia ruszają na przełomie lutego/marca.

Prowadzimy też rekrutację na wyższe semestry, zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych - to propozycja dla tych, którzy chcą zmienić uczelnię lub wrócić na studia po przerwie.

Zapisy

W Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni nie obowiązuje próg punktowy, liczy się natomiast kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja zimowa prowadzona jest do lutego 2018 r. Kandydaci mogą dokonać zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie - zobacz lub bezpośrednio w Biurze Rekrutacji, Gdynia ul. Kielecka 7, od poniedziałku do piątku.
Informacje pod tel. 58 660 74 10

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, w tym nt. wymaganych dokumentów, można znaleźć na stronie zasady rekrutacji na studia I i II stopnia - zobacz

Zobacz ofertę studiów podyplomowych rozpoczynających się w lutym 2018 r.

Powrót