PROFIL MORDERCY - WYKŁAD PSYCHOLOGA JANA GOŁĘBIOWSKIEGO

Zapraszamy do relacji z wykładu otwartego pt.: "Profil mordercy - wykorzystanie psychologii w sprawach o zabójstwo". Odbył się on 15 maja 2018 r. w Auli WSAiB w Gdyni.

Poprowadził go Jan Gołębiowski, jeden z czołowych polskich profilerów.

Zobacz więcej:

https://bit.ly/2rJCagE

 

Podczas wykładu będzie można usłyszeć o specyfice i kulisach zawodowych profilowania nieznanych sprawców przestępstw, współpracy z organami ścigania i sądami.

Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa w wykładzie studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Prawa.

Możliwy będzie zakup II wydania bestsellera autorstwa Gołębiowskiego - "Profilowanie kryminalne. Wprowadzenie do sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw."

 

Organizatorzy: dr Małgorzata Bielenia, dr Wojciech Wosek, mgr Jarosław Jędrzejczyk i Aleksandra Michalska z Koła Naukowego "Bezpiecznik".

 

O prelegencie:

  • biegły psycholog i wykładowca Uniwersytetu SWPS w Warszawie;
  • członek Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce;
  • specjalizował się pod okiem profesora Jana M. Stanika z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego i Brenta E. Turveya, dyrektora amerykańskiego Instytutu Kryminalistyki Sądowej;
  • autor wielu publikacji na temat profilowania, m.in.: "Profilowanie kryminalne. Wprowadzenie do sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw."
Powrót