STUDIUM COACHINGU RUSZA NA UCZELNI KWIATKOWSKIEGO

Dobra wiadomość dla studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni na specjalnościach: Coaching w biznesie i Psychologia biznesu z coachingiem. Rozpoczął się nabór na kurs uzupełniający, umożliwiający uzyskanie dyplomu coacha.

Studium Szkoła Coachingu SFCP I stopnia jest kursem podstawowym obejmującym wiedzę i podstawowe umiejętności coachingowe oparte o 11 Kluczowych Kompetencji Coacha wg. International Coach Federation. Ma charakter praktyczny i warsztatowy. Przeznaczony jest wyłącznie dla absolwentów Uczelni Kwiatkowskiego. Podczas trwającego 3 miesiące studium (3 weekendowe zjazdy, raz w miesiącu) odbywać się będą głównie intensywne treningi rozwijające. Część wykładowa, związana z niezbędną wiedzą dotyczącą zagadnień psychologicznych i coachingowych, prezentowana będzie w formie mini wykładów i dyskusji w grupie. Elementem zajęć będą demonstracje sesji lub ich części oraz superwizja sesji prowadzonych przez uczestników.

Kadra trenerska
- Zajęcia prowadzą certyfikowani coachowie-praktycy oraz superwizorzy SFCP z wieloletnim doświadczeniem.
- Dyrektorem Studium jest Piotr Godleś, certyfikowany coach Erickson Professional Coach (ECP), superwizor Solution Focused Coaching Polska, psycholog i terapeuta.

Program studium

  • Moduł 1 (20 godz./2 dni) - podstawy budowania relacji coachingowej z klientem; etapy procesu coachingowego; procesy i narzędzia coachingowe.
  • Moduł 2 (j.w.) - podstawowe narzędzia i techniki coachingowe; psychologia zmiany; superwizja sesji.
  • Moduł 3 (j.w.) - narzędzia i procesy coachingowe, coaching w obszarze life; superwizja sesji.

Cel Studium
Celem kursu jest uporządkowanie wiedzy w zakresie coachingu i jego miejscu w procesach rozwojowych oraz praktyczne przygotowanie uczestnika do prowadzenia podstawowych procesów coachingowych pod superwizją.

Zapisy

Warunkiem uczestnictwa w studium jest przesłanie czytelnie wypełnionego FORMULARZA (pobierz) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i opłacenie udziału.

Płatność
Jednorazowa: 3300 zł przez rozpoczęciem kursu.
Ratalna: 3 raty po 1300 zł, płatne na 2 tygodnie przed zjazdem, zgodnie z Regulaminem Usług Szkoleniowych SFCP.

Warunkiem ukończenia kursu jest: zaliczenie testu końcowego (min. 70% prawidłowych odpowiedzi), uzyskanie pozytywnej rekomendacji prowadzonych sesji od Superwizora i obecność na wszystkich zajęciach. Absolwenci po ukończeniu kursu otrzymują Certyfikat Ukończenia Studium „Szkoły Coachingu I stopnia” upoważniający do prowadzenia samodzielnych sesji coachingowych pod superwizją. Ukończenie Studium „Szkoła Coachingu I stopnia” SFCP uprawnia do kontynuacji nauki w Studium „Szkoła Mistrzostwa Coachingu” SFCP, a następnie rozpoczęcia szkolenia certyfikacyjnego, który pozwala uzyskać certyfikat Professional Coach, wydawany przez SFCP.

Powrót