BIZNESOWE PORANKI Z WSAIB - ROZMOWY Z EKSPERTAMI

AKTUALIZACJA

Popularność spotkań on-line pt.: "Biznesowe Poranki z WSAiB" spowodowała, że cykl zostaje przedłużony. Zmieni się jednak jego formuła. W maju rozmowy z ekspertami odbywać się będą co poniedziałek, o godz. 11.07. Tematyką będzie zaś podnoszenie kwalifikacji, rozwój osobisty, psychologia biznesu, trendy na rynku oraz odkrywanie nowych możliwości dla przedsiębiorców, również w kontekście podejmowania studiów podyplomowych.

  • 4 maja, godz. 11.07 - Hanna Kąkol o rozwoju kariery i innowacyjnym Programie 1, 2, 3 - obejrzyj na fanpage'u ABK WSAiB Gdynia (kliknij).
  • 11 maja, godz. 11.07 - Dawid Stefaniak i Lech Ciepiał, trenerzy biznesu, coachowie - "O sile nawyków w biznesie i życiu prywatnym”

Kolejne spotkania 18 maja i 25 maja.
Tematy podamy wkrótce.


----------------------------------------


O kompetencjach i nowej erze rynku pracy, wsparciu psychologicznym i finansowym, sile marki osobistej, pułapkach pracy zdalnej czy też budowaniu relacji to tylko część tematów, które będą poruszane podczas nowego cyklu rozmów z ekspertami z różnych branż pt.: "Biznesowe Poranki z WSAiB". Spotkania on-line organizuje Akademickie Biuro Karier WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Skierowane są do przedsiębiorców, ale i nie tylko. Zapraszamy do oglądania! Masz pytanie lub temat do poruszenia? Napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematy spotkań:

 

Powrót