STUDIA PODYPLOMOWE Z DOFINANSOWANIEM W WSAIB GDYNIA

Studia podyplomowe z dofinansowaniem w wysokości 50 procent kosztów, dla studentów i absolwentów studiów, uruchamia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni od października 2020 roku. Projekt pt.: Inspiratorium Kariery obejmuje pełną ofertę studiów podyplomowych w Uczelni Kwiatkowskiego, czyli 22 kierunki.

Z oferty dofinansowanych studiów skorzystać mogą studenci ostatniego roku (przedostatni i ostatni semestr studiów) oraz absolwenci (nawet 5 lat po zakończeniu studiów), którzy nie są zatrudnieni. Studia podyplomowe w WSAiB Gdynia to unikatowa możliwość uzyskania wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków. Każdy kierunek prowadzony jest bowiem wspólnie z branżowym partnerem biznesowym. Zakwalifikowani do projektu uczestnicy otrzymają stypendia, które pozwolą sfinansować połowę kosztów studiów podyplomowych. Oferta obejmuje studia: Administracja Publiczna, Agent Celny, Delegowanie Pracowników, Mediacje Rodzinne, Doradca ds. Budowania Marki Osobistej, Logistyka z elementami Zarządzania Produkcją, Nowoczesny Manager Sprzedaży, Rachunkowość i Podatki, Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, Zarządzanie BHP, Zarządzanie Jakością , Zarządzanie Projektami, Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe, Kryminalistyka z kursem detektywistycznym, Suicydologia, HR Business Partner, Life & Business Coaching, Psychologia w Biznesie, Trener Biznesu i Facylitator Grup, Marketing i PR w Internecie, Social Media Manager, Zintegrowane Zarządzanie w IT.

Studia rozpoczną się w październiku 2020 roku. Potrwają rok, odbywać się będą raz w miesiącu w siedzibie uczelni przy ul. Kieleckiej 7 w Gdyni - 9 zjazdów.  Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów potwierdzone przez MNiSW. Trwa rekrutacja do projektu. Liczba miejsc ograniczona. Aby skorzystać z oferty dofinansowanych studiów podyplomowych, trzeba spełnić poniższe wymagania:

  • być mieszkańcem województwa pomorskiego;
  • posiadać orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub równoważne) w stopniu umiarkowanym lub znacznym;
  • studiować na ostatnim lub przedostatnim semestrze studiów lub ukończyć studia w ciągu ostatnich  5 lat (w tym również studia podyplomowe);
  • być niezatrudnionym.

Projekt aktywizacji zawodowej studentów i absolwentów "Inspiratorium Kariery" realizuje Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wspólnie z Fundacją Aktywności Zawodowej w Gdańsku.
Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do WSAiB. Menedżer projektu: Sylwia Toporowska, tel. 58 660 74 18, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Powrót