REKRUTACJA NA STUDIA 2021/2022

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II STOPNIA, 5-LETNIE STUDIA PRAWNICZE, a także studia W TRYBIE ON-LINE oraz na studia PODYPLOMOWE  na rok akademicki 2021/2022 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni oraz w Filii w Lęborku. Rozpoczęcie roku akademickiego październik 2021 rok.

 

REKRUTACJA NA STUDIA LICENCJACKIE I MAGISTERSKIE

Zostań naszym studentem już dziś!
Wypełnij formularz on-line i zarezerwuj miejsce na wymarzonym kierunku studiów w WSAiB. Dokumenty możesz dostarczyć pocztą lub osobiście, w rygorze pandemicznym (maseczki, dezynfekcja, odstępy).

Terminy rekrutacji:
Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie, a także studia w trybie on-line prowadzona jest od 1 marca do końca września. Na każdym kierunku przewidziany jest limit miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Krok po kroku, jak zapisać się na studia:

 1. Wypełnij formularz on-line ;
 2. Wpłać wpisowe - 85 zł teraz 42,5 zł - promocja 50%
 3. Przygotuj dokumenty i wyślij je pocztą tradycyjną na adres:

  Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, ul. Kielecka 7, 81-303
    Gdynia
   z dopiskiem "Biuro Rekrutacji"
   Listę potrzebnych dokumentów sprawdzisz tutaj.

Rekrutacja na wyższe semestry

Osoby, które chcą zmienić uczelnię na naszą, lub wrócić na studia po przerwie, mogą to zrobić w każdym momencie wysyłając podanie z prośbą o wpis na wyższy semestr i dołączając do niego opieczętowaną kartę przebiegu studiów.

Rekrutacja na drugi kierunek studiów

Osoby, ubiegające się o studia na drugim kierunku otrzymują rabat w czesnym - za drugi (tańszy) kierunek płacą 50 proc. ceny.

Kontakt:
Biuro Rekrutacji WSAiB

Godziny pracy:

 • pon. - pt. w godz. 8.00 - 18.00, sob. 9.00 - 16.00

tel.: 58 660 74 10;
tel.: 58 660 74 32;
tel.: 50 50 50 188;
tel.: 50 50 50 190;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MATURZYSTO - SPRAWDŹ NASZĄ GRUPĘ FB Z PORADAMI I TRIKAMI NA MATURĘ (kliknij).

 

Studia realizowane są także w Lęborku na kierunkach Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Zapoznaj się z pełną ofertą studiów w WSAiB.

Studiowanie zdalne to nowoczesna i elastyczna formuła zdobywania wiedzy, która pozwala dostosować studiowanie do innych obowiązków i czynności. Spełnia wszelkie wymagania prawne i jest równoważne ze studiami "tradycyjnymi". W naszej ofercie studiować on-line na kierunkach: Zarządzanie, Management, Finanse i Rachunkowość, Logistyka, Global Logistics i Administracja, zarówno na studiach I, jak i II stopnia.

Studia on-line w WSAiB Gdynia to:

 • wygodny i elastyczny tryb nauki
 • propozycja dla osób otwartych na innowacyjne rozwiązania

Sprawdź studia on-line w WSAiB Gdynia (kliknij).

 • Kto może zostać Studentem WSAiB?
  Studentem studiów licencjackich (I stopnia) lub jednolitych studiów magisterskich (kierunek Prawo) możesz zostać, jeśli posiadasz świadectwo egzaminu maturalnego. O przyjęciu na wybrany przez Ciebie kierunek, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit miejsc na każdym kierunku. Nie ma znaczenia ilość punktów zdobytych na egzaminie maturalnym, ani wybór zdawanych przedmiotów.
  Maturzyści, którzy nie posiadają jeszcze świadectwa maturalnego lub będą mieli poprawkę w sierpniu, mogą już wypełnić formularz zgłoszeniowy, przesłać pocztą elektroniczną część dokumentów, a pozostałe dokumenty dostarczyć po ich otrzymaniu.
  Aby zostać studentem studiów magisterskich (II stopnia), musisz posiadać dyplom ukończenia studiów I stopnia.

 • Jaki tryb studiów wybrać: stacjonarne czy niestacjonarne, a może on-line?
  Wszystkie kierunki w WSAiB w Gdyni prowadzone są w trybie dziennym i zaocznym, czyli stacjonarnym i niestacjonarnym, a wybór trybu zależy od Twoich preferencji. Studia w Lęborku odbywają się w trybie niestacjonarnym.
  - Na studiach stacjonarnych (st.) zajęcia odbywają się trzy dni w tygodniu - od poniedziałku do środy, co daje Ci możliwość podjęcia pracy lub zdobycia doświadczenia podczas stażu i praktyk.
  - Na studiach niestacjonarnych (nst.) zajęcia odbywają się w weekendy oraz w piątkowe popołudnia, zjazdy odbywają się zazwyczaj co drugi tydzień.

Cena - już od 333 zł/mies.
To Ty decydujesz, jak płacisz za studia. U nas obowiązuje przejrzysty system opłat. Możesz wybrać czesne stałe lub czesne stopniowane - szczegóły znajdziesz w tabeli opłat.

Gwarancja studiowania
WSAiB to duża i stabilna uczelnia. Jesteśmy najdłużej funkcjonującą uczelnią prywatną na Pomorzu. Co roku uruchamiamy wszystkie kierunki studiów.

Stypendia - u nas studiujesz, pieniądze zyskujesz!
Jako student Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni możesz ubiegać się o stypendia i zapomogi. W zależności od swojej sytuacji materialnej i wyników w nauce, możesz złożyć wniosek o przyznanie: stypendium naukowego, stypendium socjalnego, Stypendium Ministra, stypendium z dodatkowych źródeł oraz o zapomogę. Możesz otrzymać nawet 1000 zł miesięcznie. Na uczelni działa Biuro ds. Stypendiów.
Więcej informacji znajdziesz na podstronie STYPENDIA.

Zniżki dla Kandydatów i Studentów
Sprawdź, czy możesz liczyć na zniżkę!

promocje w czesnym - sprawdź aktualne promocje w tabeli opłat
zmień uczelnię na naszą - bezpłatne wpisowe dla osób zmieniających uczelnię (dla osób, które opłaciły wpisowe w innej uczelni i nie podjęły w niej nauki oraz w tym samym roku złożyły wniosek o przyjęcie do WSAiB)
we dwoje taniej - zapisz się z drugą osobą i zyskaj 50% zniżki na wpisowe
studiuj ze swoją paczką - poleć WSAiB znajomym i zyskaj 100 zł zniżki w czesnym (zniżka przysługuje, gdy znajomy podejmie studia na WSAiB po raz pierwszy na studiach licencjackich lub magisterskich)
zostań z nami dłużej i płać mniej - specjalna zniżka dla absolwentów WSAiB:
- 10% zniżki za pierwszy semestr i 0 zł wpisowego na studia magisterskie dla absolwentów studiów licencjackich w WSAiB + dodatkowo 10 proc. zniżki dla osób, które zapiszą się na studia w ciągu 7 dni roboczych od dnia obrony;
- bezpłatne wpisowe dla absolwentów WSAiB, którzy podejmą naukę na studiach podyplomowych + 200 zł zniżki w czesnym (zyskujesz 400 zł!).

rekrutacja

 

REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE

Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona jest od 1 marca do końca października. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kierunków studiów podyplomowych oraz zasadami rekrutacji.

Nie czekaj! Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Studia podyplomowe w WSAiB to:

 • 100 proc. praktyki
 • zajęcia w małych grupach
 • cenne certyfikaty i uprawnienia zawodowe
 • doskonała kadra praktyków
 • sieć kontaktów w karierze
 • nowoczesne programy studiów
 • najlepiej zainwestowane pieniądze i czas we własny rozwój

Więcej informacji: Biuro Rekrutacji tel.: 58 660 74 10

 
Powrót