ROZPOCZNIJ STUDIA W WSAIB PÓŁ ROKU PRZED INNYMI

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi rekrutację na semestr letni, na kierunkach: Prawo, Zarządzanie, Administracja i Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Kandydaci na studia rozpoczną naukę w marcu!

Nie trzeba czekać do października, by rozpocząć studia! Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przygotowała szeroką ofertę edukacyjną dla planujących rozpocząć naukę już w marcu.

16 grudnia 2013 r. rozpoczęły się zapisy na semestr letni, na którym proponujemy 4 kierunki: Zarządzanie, Administrację, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, a także Prawo.

Prawo – studia niestacjonarne
5-letnie jednolite studia magisterskie
3-letnie seminarium doktorskie dla prawników NOWOŚĆ!

Bezpieczeństwo Wewnętrzne – studia niestacjonarne
uzupełniające studia magisterskie (studia II stopnia)

Zarządzanie – studia niestacjonarne
studia licencjackie (studia I stopnia)
uzupełniające studia magisterskie (studia II stopnia)

Administracja – studia niestacjonarne
uzupełniające studia magisterskie (studia II stopnia)

NOWOŚCI

PRAWO
Wśród tegorocznych nowości znajduje się  propozycja dla osób z tytułem magistra chcących kontynuować naukę na studiach III stopnia, jest to 3-letnie seminarium doktorskie z zakresu prawa.

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
Kolejną nowością w ofercie WSAiB jest Kryminologia i Kryminalistyka - studia prowadzone na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Specjalność po raz pierwszy pojawiła się podczas tegorocznej rekrutacji i błyskawicznie znalazła się w czołówce najchętniej wybieranych. Kryminologia i Kryminalistyka to praktyczne studia będące połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych – w programie studiów, poza wykładami, znajdują się wizyty studyjne w placówkach policji oraz zajęcia w laboratorium kryminalistycznym na terenie Uczelni.

ZARZĄDZANIE
International Management, czyli studia biznesowe w całości prowadzone w języku angielskim, to jedna z 15 specjalności prowadzonych na kierunku Zarządzanie. Tegoroczną nowością w ofercie WSAiB są również: Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Reklama i Marketing oraz Prawo w Biznesie.

Rekrutacja na studia rozpoczęła się 16 grudnia 2013 r. Pierwsze zajęcia w semestrze letnim odbędą się w marcu 2014 r.

ZAPISZ SIĘ NA STUDIA

rekrutacja on-line

KONTAKT Z BIUREM REKRUTACJI

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7

tel. 58 660 74 10
      58 660 74 32


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8.00 – 16.00

Powrót