• adres
  ul. Kielecka 7, Gdynia
 • tel
 • e-mail

Podyplomowe

Akta Stanu Cywilnego

NOWOŚĆ

Program studiów w Gdyni podyplomowych opiera się na aktualnym akcie prawnym - Ustawa Prawo o aktach stanu cywilnego z dnia 28 listopada 2014r tekst jednolity Dz. U z 21 .11.2016 , poz. 2064.

Cel:

Przekazanie aktualnej wiedzy osobom zajmującym się zagadnieniami na temat rozwiązań prawnych związanych z rejestracją stanu cywilnego.

Studia adresowane są do:

 • pracowników urzędów stanu cywilnego
 • do kierowników, zastępców USC
 • osób zainteresowanych problematyką rejestracji stanu cywilnego.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • BG Tax & Legal

Zapraszamy Państwa na jedyne takie studia w Północnej Polsce, których przedmiotem jest problematyka dotycząca akt stanu cywilnego. Potrzeba uruchomienia przedmiotowych studiów podyplomowych wynika ze zmiany ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego dotyczącej wymogów odpowiedniego wykształcenia pracowników urzędu stanu cywilnego. Zajęcia prowadzone przez praktyków, mających wieloletnie doświadczenie w swojej pracy zawodowej. Jeżeli zatem potrzebujecie Państwo uzupełnić wykształcenie lub poszerzyć swoją wiedzę - ZAPRASZAMY.

Wojciech Gandurski

Radca Prawny

 

 

BG

 

Spółka BG Tax & Legal (dawniej Profit Plus. Doradztwo podatkowe sp. z o.o.) powstała w 2015 r. Jej udziałowcami jest radca prawny Wojciech Gandurski i Wioleta Biel, doradca podatkowy. Spółka świadczy usługi profesjonalnego doradztwa podatkowego na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizując się w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i transakcyjnym. Pracujemy dla Przedsiębiorców głównie z Pomorza wspierając ich w codziennym funkcjonowaniu. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego. Stworzyliśmy zespół doświadczonych ekspertów podatkowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w spółkach z tzw. Wielkiej Czwórki.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 29

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Oksana Rabij WSAiB

Oksana Rabij
Pracownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 28

e-mail o.rabij@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych