Podyplomowe


MBA Zarządzanie w Ochronie Zdrowia
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

Studia realizowane we współpracy z Prometriq Akademią Zarządzania w Sopocie.

Intensywny program rozwoju kompetencji menedżerskich skierowany do osób zajmujących lub ubiegających się o stanowiska kierownicze w sektorze zdrowia.

Prometriq MBA jest doskonałym wyborem dla kadry medycznej i osób, których podstawowym wykształceniem nie jest zarządzanie. Absolwentom zarządzania, w tym studiów MBA o profilu ogólnym, studia pomagają zgłębić specyfikę sektora zdrowia i zrozumieć dlaczego ogólne prawidłowości zarządzania i powszechnie stosowane narzędzia pracy menedżera tak często nie znajdują właściwego zastosowania w przypadku firm i instytucji ochrony zdrowia.

Prometriq MBA nawiązuje do zmian jakie zachodzą na rynku edukacji i rynku pracy. Współczesnym oczekiwaniem jest aby studia i szkolenia były bardziej intensywne i trwały krócej, programy odnosiły się do bieżących problemów, zajęcia prowadzone były przez praktyków, a forma organizacyjna uwzględniała wykorzystanie nowoczesnych technologii. Program Prometriq MBA spełnia kryteria jakości i nowoczesności wymagane przez uczestników i pracodawców.

Program Prometriq MBA jest realizowany w 95% zdalnie przy zachowaniu możliwości indywidualnego kontaktu z wykładowcami oraz integracji uczestników w ramach specjalnej sesji wyjazdowej w Trójmieście.

Uczestnikami 39 edycji Prometriq MBA, która rozpoczęła się w marcu 2021 jest ponad 100 osób, z których 52% to dyrektorzy i członkowie zarządu podmiotów medycznych.

pdfInformator Prometriq MBA w ochronie zdrowia

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Prometriq – www.prometriq.pl

Szczegółowe informacje

Prometriq

 

Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie powstała z inicjatywy pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego i od 1998 wspiera firmy i instytucje w doskonaleniu metod zarządzania. Od roku 2010 realizujemy projekty w sektorze zdrowia, który stopniowo stał się obszarem naszej specjalizacji i fascynacji. Od tego czasu współpracowaliśmy z kilkudziesięcioma szpitalami, podmiotami tworzącymi, uczelniami medycznymi, Ministerstwem Zdrowia (w ramach programu POWER i Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020), Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Uczestniczymy w pracach dotyczących kodeksu RODO w zdrowiu oraz innych inicjatywach branżowych.

W ramach autorskiego programu MBA w ochronie zdrowia przeszkoliliśmy ponad 1000 menedżerów placówek medycznych w całej Polsce. Od 2015 roku realizujemy projekty edukacyjne z wykorzystaniem e-learningu. Jesteśmy wydawcą podręczników branżowych, w tym serii „MBA w ochronie zdrowia”.

 

 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl