Podyplomowe

Rekrutacja w IT
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

Program studiów obejmuje kompleksową wiedzę, która jest niezbędna do pracy w zawodzie rekrutera w branży IT. Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale też konkretne umiejętności, które pozwolą ci skutecznie prowadzić procesy rekrutacyjne. Dzięki pozyskanym kompetencjom rozwiniesz swoją karierę zawodową.

Dlaczego warto?

Branża IT jest stale jedną z najbardziej pożądanych branż, jeśli chodzi o decyzje kierunków rozwoju. Jest branżą wymagającą, ale i kuszącą dla potencjalnych pracowników. Oferuje dobre wynagrodzenie, stałe zatrudnienie, stały rozwój, możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, naukę języków obcych, współpracę w zespołach międzynarodowych. Wszystko, o czym marzy wielu, jest w zasięgu ręki - wystarczy sięgnąć. Zatem czemu nie iść za ciosem i nie podjąć rękawicy?

Buduj sieć kontaktów, zdobywaj kwalifikacje

 • Ucz się od praktyków, którzy od lat budują swoje doświadczenie w obszarach employer brandingu, marketingu rekrutacyjnego, rekrutacji i sourcingu
 • Ucz się od pasjonatów, którzy uwielbiają swój zawód i branżę IT
 • Poznaj specjalistów, ekspertów, narzędzia, szanse i możliwości!

Rozwijaj się z najlepszymi!
Merytoryczny partner kierunku: Hanna Kąkol, Perfect Consulting
Biznesowy partner kierunku: No Fluff Jobs
Manager projektu: Dorota Piekarska

Studia skierowane są do:

 • początkujących rekruterów, którzy chcą poznać tajniki branży IT,
 • dla doświadczonych rekruterów, którzy chcą wejść do branży IT,
 • dla wszystkich, którzy czują, że rekrutacja to ich kierunek działania i dopiero rozpoczynają ścieżkę rekrutera

Podczas studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu: rekrutacji kandydatów w branży IT. Dostaniesz niezbędną wiedzę ze wszystkich niezbędnych obszarów, które powinieneś znać, aby skutecznie zadbać również o swoją karierę zawodową.

Partnerzy kierunku

b6 perfect consulting zarzadzanie zasobami ludzkimi studia podyplomowe wsaib gdynia gdansk

Studia organizowane są przy współpracy z firmą doradczo-szkoleniową Perfect Consulting, która 13 lat działa na rynku HR realizując zaawansowane i kompleksowe usługi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Firma wspiera swoich Klientów w takich obszarach, jak: rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia i rozwój, coaching, doradztwo organizacyjne oraz badania.

 

No Fluff Jobs logo

Partnerem studiów jest No Fluff Jobs - największy job board IT w Europie z widełkami wynagrodzeń w każdym ogłoszeniu. Jedyny job board, którego misją jest zmiana standardów w rekrutacji IT.  Niezmiennie od 8 lat stojący za wartościami - transparentność, szacunek i uczciwość. Międzynarodowy zespół działa na pięciu europejskich rynkach (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Ukraina).

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 3400 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Perfect Consulting

Istnieje niewiele takich sektorów, jak branża IT, które gwarantują tak szerokie możliwości kariery i rozwoju, równocześnie oferując wysokie zarobki i dobre warunki pracy. Podczas studiów nauczysz się, jak być skutecznym rekruterem i pozyskiwać pracowników w branży IT. Rozwiniesz swój potencjał, zdobędziesz cenne kompetencje i zadbasz o własny rozwój zawodowy. Zapraszam.

Hanna Kąkol

Dyrektor Zarządzający firmy Perfect Consulting

 • No Fluff Jobs

Studia Rekrutacja w IT to wsparcie wszystkich osób pracujących na co dzień z rekrutacją w IT lub tych, które dopiero rozpoczynają tą ścieżkę. Sama byłam w miejscu gdzie czułam, że wsparcie jest mi bardzo potrzebne, dziś chcę się dzielić wiedzą. Wiem, że rekruterzy często nie mają dobrego wizerunku w oczach specjalistów IT, są nieprzygotowani, nie znają i nie rozumieją stanowiska, na które rekrutują. Chcemy to zmienić i zadbać o każdą osobę, która czuje rekrutację, ale potrzebuje wsparcia od strony realizacji projektów rekrutacyjnych właśnie w IT. Dla Was ten program, Ci wykładowcy, te firmy i te przykłady!

Dorota Piekarska

No Fluff Jobs

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży i Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl