• adres
  ul. Kielecka 7, Gdynia
 • tel
 • e-mail

Podyplomowe

Social Media w Biznesie

Studia podyplomowe Social Media w Biznesie stworzone zostały z myślą o przyszłych i obecnych pracownikach działów marketingu oraz właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą posiąść zaawansowaną, szeroką wiedzę z zakresu marketingu w mediach społecznościowych. Program studiów w Gdyni kładzie maksymalny nacisk na praktykę, dzięki czemu absolwent studiów podyplomowych Social Media w Biznesie jest w stanie zarówno samodzielnie prowadzić działania marketingowe, jak i nadzorować i weryfikować pracę dedykowanych specjalistów bądź zatrudnionej agencji.

Co zyskujesz?

 • Nauczysz się tworzyć strategię marketingu w mediach społecznościowych,
 • Posiądziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej komunikacji w social mediach,
 • Opanujesz ekosystem reklamowy Facebook Ads – poznasz zaawansowane możliwości reklamy na Facebooku,
 • Nauczysz się weryfikować działania swoje lub nadzorowanego zespołuspecjalistów.

Wykładowcy na studiach podyplomowych Social Media w Biznesie to wyłącznie doświadczeni praktycy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytą na przestrzeni wielu lat pracy w branży social media i online marketingu.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • WHITE ANCHOR

Social media nie sprzedają? To mit, który absolwenci studiów podyplomowych Social Media w Biznesie będą mogli bez trudu rozwiać dzięki wszechstronnemu programowi i maksymalnemu naciskowi na praktykę oraz case studies. Po ukończeniu studiów dysponować będziesz umiejętnościami pozwalającymi na samodzielną pracę jako social media specialist/manager lub – jako specjalista ds. marketingu bądź właściciel własnej firmy – skutecznie nadzorować i weryfikować pracę zatrudnionych specjalistów lub agencji. Studia dadzą Ci obszerną wiedzę, której nie zapewni Ci nawet najlepsze szkolenie.

Sylwester Budzelewski

Managing Director White Anchor

wa logo

 

White Anchor to agencja reklamowa specjalizująca się w środowisku digital. Agencja oferuje kompleksowy zakres usług marketingowo-reklamowych, których potrzebuje dziś każdy biznes: od projektowania graficznego na potrzeby online/offline przez Social Media, E-mail marketing po wysokiej jakości, rozbudowane kampanie internetowe oparte o przemyślane strategie wykorzystujące największe zalety poszczególnych kanałów promocji. Agencja reklamowa White Anchor prezentuje świeże podejście do świadczenia usług z zakresu marketingu internetowego, w którym priorytetową rolę odgrywają prokliencka postawa i wysoka orientacja na realizację celów.

 

Dołącz do naszych sieci społecznościowych