• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Start-Up w Biznesie

NOWOŚĆ

Celem studiów podyplomowych START-UP W BIZNESIE jest przekazanie profesjonalnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych dotyczących zakładania i rozwijania firmy. Doświadczeni praktycy, którzy osiągnęli sukces w biznesie udzielą wsparcia w zakresie poszukiwania efektywnego modelu biznesowego, planowania strategii oraz osiągania zamierzonych celów. Uczestnicy otrzymają narzędzia niezbędne do efektywnego prowadzenia firmy oraz zarządzania poszczególnymi elementami przedsiębiorstwa w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Studia w Gdyni kierowane są dla przedsiębiorców, którzy w sposób świadomy planują wystartować w biznesie, lub są na początku drogi i chcieliby rozwinąć swój Start-Up.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • Perfect Consulting

Studia podyplomowe Start-up w biznesie to kierunek XXI w. Celem studiów jest przygotowanie uczestników do wszystkiego tego z czym będą musieli się zmierzyć stawiając swoje pierwsze kroki na rynku jako początkujący przedsiębiorcy tworzący podstawy własnego biznesu. Atutem program studiów są spotkania/zajęcia z praktykującymi przedsiębiorcami jak i z osobami, które pierwsze kroki jako start-up mają już za sobą.

Hanna Kąkol

Dyrektor Zarządzający firmy Perfect Consulting

b6 perfect consulting zarzadzanie zasobami ludzkimi studia podyplomowe wsaib gdynia gdansk

 

Studia organizowane są przy współpracy z firmą doradczo-szkoleniową Perfect Consulting, która 13 lat działa na rynku HR realizując zaawansowane i kompleksowe usługi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Firma wspiera swoich Klientów w takich obszarach, jak: rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia i rozwój, coaching, doradztwo organizacyjne oraz badania.

 

 

Dołącz do naszych sieci społecznościowych