Podyplomowe

Suicydologia

NOWOŚĆ

Suicydologia to interdyscyplinarna nauka zajmująca się samobójstwami, próbami samobójczymi oraz szeroko pojętą autodestruktywnością.

Studia podyplomowe Suicydologia, prowadzone w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, to pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podejście do problematyki autodestrukcji człowieka.

Partnerem merytorycznym studiów jest wybitny suicydolog dr Andrzej Gawliński, prawnik, kryminalistyk , dyrektor Centrum Kryminalistyki i Medycyny Sądowej, członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego oraz wiceprzewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego. Dr Gawliński jest autorem popularnego bloga naukowego kryminalistyczny.pl

Program studiów podyplomowych Suicydologia opiera się na zagadnieniach z zakresu m.in. psychologii, socjologii i pracy socjalnej, jak również: prawa, kryminalistyki i innych nauk penalnych.

Ogromnym potencjałem studiów jest fakt, że wiele zajęć prowadzonych jest w oparciu o case study – studium przypadku, co pozwala łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką, a zajęcia prowadzone są przez specjalistów/praktyków w poszczególnych dziedzinach.

Adresaci
Studia są dedykowane w szczególności pracownikom wymiaru sprawiedliwości oraz organów ścigania – Policji i innych służb mundurowych oraz pracownikom pomocy społecznej, a także osobom pracującym w pokrewnych zawodach, w tym w sektorze prywatnym (np. detektywom).

 

Partnerzy studiów
      LOGO CKiMS.PL      mops 3 

     Keja med logo 1      LOGO Kryminalistyczny

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży i Akademickiego Biura Karier

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych