• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Zarządzanie i Optymalizacja
dla Branży BPO/SSC

NOWOŚĆ

Celem studiów w Gdyni jest przygotowanie uczestników do optymalnego zarządzania procesami wewnątrz organizacji, ciągłego podnoszenia jakości oferowanych procesów, tak aby osiągnąć satysfakcję klienta zgodnie z założeniami metodologii Customer Experience.

Studia są skierowane do wszystkich obecnych i przyszłych pracowników branży BPO/SSC, którzy wiążą swoją karierę z zarządzaniem i optymalizacją procesów wewnątrz struktury organizacyjnej oraz do przedsiębiorców, którzy chcą podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2300 zł

Możliwość podziału na 10 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • Training Designers

Na polskim rynku w ostatnich latach powstały liczne inwestycje w branży Business Process Outsourcing/Shared Service Center. Zajmują się one głównie szeroko pojętym outsourcingiem usług dla biznesu. W mojej ocenie rynek ten nadal będzie się prężnie rozwijał i generował nowe miejsca pracy. Program kierunku Zarządzanie i optymalizacja dla branż BPO/SSC jest odpowiedzią na ten trend i został zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenia specjalistów zarządzania procesami, projektami, jakością i relacjami z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym organizacji. Będzie stanowił duże wsparcie dla tej branży w rozwoju wiedzy i umiejętności obecnych i przyszłych pracowników.

Jowita Spychalska

Partner Zarządzający Training Designers. Menedżer i Mentor z 12 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami i zespołami w finansowych biznesach General Electric w Polsce.

 

Training Designers

 

Firma Training Designers jest efektem wieloletniego doświadczenia menedżerów międzynarodowej organizacji. Nasza wiedza i pasja predestynuje nas do wsparcia w kształtowaniu przyszłości naszych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnych, „szytych na miarę” usług w zakresie rozwoju firm i ich pracowników metodą Design Thinking.


 

Dołącz do naszych sieci społecznościowych