• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Zarządzanie i Przedsiębiorczość - Startup

z certyfikatem - "Start Up Project Board - zarządzanie projektem w praktyce”

NOWOŚĆ

Cel studiów

Zarządzanie i Przedsiębiorczość to kompendium wiedzy w rocznym kursie ukierunkowanym na zdobycie kompetencji w zakresie zarządzania organizacją. Przygotujemy Cię do samodzielnego tworzenia biznes planu, poznasz kluczowe aspekty prawne i możliwości pozyskania finansowania twojego pomysłu. Dodatkowo, wyposażymy Cię w umiejętności miękkie, które pozwolą Ci w przyszłości efektywnie zarządzać zespołami i poruszać się w świecie międzynarodowego biznesu. Żeby Twój startup urósł do rangi organizacji, musisz myśleć o nim w kategoriach dobrze zarządzanej firmy. Nauczymy Cię tego. Taki mamy cel.

Adresaci studiów

Masz żyłkę przedsiębiorcy? Interesujesz się tematyką startupów, projektowania innowacyjnych modeli biznesowych? Wybierz specjalność Zarządzanie i przedsiębiorczość - startup! Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy w sposób świadomy planują wystartować w biznesie, lub są na początku drogi i chcieliby rozwinąć swój Start-Up. Zapraszamy również osoby chcące pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą biznesu.

Program studiów obejmuje symulację strategiczną, która jest również formą zaliczenia. Celem symulacji jest wykorzystanie wiedzy pozyskanej w trakcie studiów do praktycznego przygotowania projektu biznesowego. W trakcie symulacji, główny nacisk kładziony jest na zbudowanie strategii biznesowej nowego biznesu – start up’u. Innowacyjna formuła symulacji w połączeniu z warsztatami prowadzonymi przez trenerów/praktyków stanowi pomost pomiędzy tym czego się nauczyliśmy, a tym w jaki sposób wykorzystać to w praktyce.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • Perfect Consulting

Studia podyplomowe Zarządzanie i Przedsiębiorczość - Startup to kierunek XXI w. Celem studiów jest przygotowanie uczestników do wszystkiego tego z czym będą musieli się zmierzyć stawiając swoje pierwsze kroki na rynku jako początkujący przedsiębiorcy tworzący podstawy własnego biznesu. Atutem program studiów są spotkania/zajęcia z praktykującymi przedsiębiorcami jak i z osobami, które pierwsze kroki jako start-up mają już za sobą.

Hanna Kąkol

Dyrektor Zarządzający firmy Perfect Consulting

b6 perfect consulting zarzadzanie zasobami ludzkimi studia podyplomowe wsaib gdynia gdansk

 

Studia organizowane są przy współpracy z firmą doradczo-szkoleniową Perfect Consulting, która 13 lat działa na rynku HR realizując zaawansowane i kompleksowe usługi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Firma wspiera swoich Klientów w takich obszarach, jak: rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia i rozwój, coaching, doradztwo organizacyjne oraz badania.

 

 

  • ProfitPlus

Paweł Korycki

Wiceprezes firmy ProfitPlus

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 29

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Oksana Rabij WSAiB

Oksana Rabij
Pracownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 28

e-mail o.rabij@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych