Kurs przygotowujący
do egzaminu na doradcę podatkowego

Kurs przygotowuje do egzaminu na doradcę podatkowego realizowany jest na podstawie aktualnego wykazu pytań i zadań egzaminacyjnych do egzaminu na doradcę podatkowego. Materiały opracowane zostaną na podstawie stanu prawnego obowiązującego w czasie trwania kursu. Kurs skierowany jest do osób planujących przystąpienie do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

Składa się z 23 bloków tematycznych o łącznej liczbie 104 godzin dydaktycznych.

Kurs obejmuje 7 spotkań. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę w godzinach 9.00 – 15.00

Koszt kursu to 2800 zł.

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy:

wsaib Wioleta BielWioleta Biel - absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Zarówno pracę magisterską, jak i dyplomową pisała o międzynarodowych systemach podatkowych. Z wykształcenia prawnik, z zawodu licencjonowany doradca podatkowy z ponad 6 letnim doświadczeniem w pracy dla największych spółek w Polsce. Doświadczenie zdobywała m.in. w jednej z największych spółek świadczących usługi doradztwa podatkowego na świecie (Deloitte Poland). Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz międzynarodowym doradztwie podatkowym. Asystowała przy wielu transakcjach restrukturyzacyjnych zarówno z wykorzystaniem podmiotów prawa polskiego, jak i prawa obcego.

 

 

 

 wsaib Wojciech GandurskiWojciech Gandurski - ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo. Ma ponad 7-letnie doświadczenie w kwestiach podatkowych, które między innymi zdobył pracując w firmach należących do tzw. Wielkiej Czwórki. Był zaangażowany w wiele projektów dotyczących przeglądów i analiz podatkowych (w tym w ramach badań sprawozdań finansowych) w szczególności w zakresie podatku CIT i VAT, których celem była identyfikacja ryzyk podatkowych oraz obszarów optymalizacji u podmiotów. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków w ramach kursów przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego oraz na indywidualne zlecenie dla działów finansowych podmiotów gospodarczych.

Formularz rejestracyjny na szkolenia

Wybierz blok szkoleniowy my oddzwonimy i poinformujemy o dostępnych terminach, godzinach i wolnych miejscach. * Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych tj. (Dz.U. z 2018r, poz. 1000), dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji na szkolenia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wszystkie pola są wymagane.