Szkolenie antyterrorystyczne

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zachować się w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego, jak postępować w trakcie wydarzenia i tuż po nim oraz co zrobić, aby zminimalizować straty. Spotkanie poprowadzą funkcjonariusze służb specjalizujących się w zagadnieniach anty- i kontrterrorystycznych.

Szkolenie może być skierowane do różnych grup:

- kadra kierownicza i administracyjna, osoby zarządzające obiektami wielkopowierzchniowymi, szefowie firm, instytucji kulturalnych, szkół, centrów handlowo-usługowych, hoteli, obiektów sportowo-rekreacyjnych,

- pracownicy administracyjni, osoby przebywające w pomieszczeniach wielkopowierzchniowych, pracownicy instytucji kulturalnych i szkół, a także hoteli, punktów usługowych i gastronomicznych oraz centrów handlowych.

Formularz rejestracyjny na szkolenia

Wybierz blok szkoleniowy my oddzwonimy i poinformujemy o dostępnych terminach, godzinach i wolnych miejscach. * Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych tj. (Dz.U. z 2018r, poz. 1000), dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji na szkolenia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wszystkie pola są wymagane.


Zajęcia prowadzi:

WOSEK WOJCIECH

dr Wojciech Wosek

Specjalista ds. kryminalistyki, zwalczenia terroryzmu, piractwa morskiego, badania śladów i dowodów przestępstw. Funkcjonariusz Policji w latach 1991-2013. Pracował jako Komendant Komisariatów Policji w Gdyni oraz Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Gdyni. Obecnie wykładowca akademicki oraz szef Katedry Bezpieczeństwa w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem Gdańskim, Akademią Morską i Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. Jest wykładowcą stowarzyszonym w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.