Noc Otwartych Sądów z WSAiB już 22 maja w Gdańsku

Opublikowano: 11.05.2026

Wyjątkowa okazja, by zajrzeć za kulisy wymiaru sprawiedliwości i zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających. Już 22 maja 2026 r. w godz. 15:00-22:00 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku odbędzie się „Noc Otwartych Sądów” organizowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości przy współudziale WSAiB.

Wydarzenie pozwoli uczestnikom poznać historię i funkcjonowanie sądu z zupełnie innej perspektywy. W programie m.in.:

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Sądu Okręgowego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 30/34.

„Noc Otwartych Sądów” to nie tylko możliwość poznania pracy sądu od środka, ale również ciekawa propozycja dla wszystkich zainteresowanych prawem, bezpieczeństwem oraz historią Gdańska.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Szczegóły wydarzenia.