mgr inż.

Aleksandra Kropidłowska

Rzeczoznawca majątkowy, przedsiębiorca, członek Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, wykładowca na Wydziale Zarządzania WSAiB w Gdyni.

Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa na Kierunku Geodezja Gospodarcza i Inżynieria Majątkowa Politechniki Koszalińskiej oraz Wydziału Ekonomicznego na Kierunku Wycena Nieruchomości Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, a także studiów podyplomowych w zakresie Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz Zarządzania nieruchomościami.

Od 2012 roku zajmuję się pracą na trójmiejskim rynku nieruchomości, jestem członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych. Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w ogólnopolskiej korporacji zajmującej się pośrednictwem i doradztwem na rynku nieruchomości. Od 2016 roku prowadzę działaność z zakresu wyceny nieruchomości. Obecnie jestem właścicilem firmy Wycena Majątkowa, którą tworzę wraz z prężnym zespołem specjalistów z dziedziny rynku nieruchomości. Prowadzę praktyki zawodowe dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych.

Publikacje

-