Opinie klientów/studentów

17.04.2018

W imieniu uczniów CKZiU nr 1 w Gdyni, dyrekcji, nauczycieli oraz własnym, dziękuję Organizatorom Dnia Przedsiębiorczości w WSAiB za możliwość uczestnictwa w warsztatach. Cenimy sobie porady dotyczące kontrolowania stresu przedmaturalnego, tworzenia wizerunku, pokaz broni, warsztatu pracy kryminologów, nowości technologicznych w świecie logistyki oraz panele psychologiczne o motywacji i budowania relacji w kontaktach  z rodzicami. Mamy nadzieję, że ciekawość uczniów rozbudzona organizowanymi dla nich panelami przełoży się na ich zainteresowanie Uczelnią i w roku bieżącym oraz kolejnych latach zasilą brać studencką, czego sobie i Państwu życzymy.

Z wyrazami szacunku, Beata Czajkowska


05.04.2018

Witam, chciałabym serdecznie podziękować za pomoc przy przeniesieniu mnie z innej uczelni. Chciałabym powiedzieć, że nigdy dotychczas nie spotkałam się z tak miłymi i pomocnymi paniami jak na uczelni WSAiB. Mimo tego, że przenosiłam się po terminie składania podań, ani razu nie spotkałam się z obojętnością czy też robieniem z czegokolwiek problemu (jak miało to miejsce na innej uczelni, do której początkowo chciałam się przenieść). Panie pracujące w dziale rekrutacji swoim podejściem do pracy zachęcają studenta do podjęcia studiów właśnie na tej uczelni. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za takie podejście do mojej sprawy,
pozdrawiam Aleksandra Wiczkowska


26.03.2018

Witam Panią serdecznie i przekazuę uznanie naszych uczniów i moje. Organizacja wspaniała.
Uczniowie tak się wspaniale czuli, jak dobrzy znajomi.
Zaproszenie na dni otwarte przyjęte.
Z poważaniem
Elżbieta Piotrowska
ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH W GDAŃSKU


22.03.2018

Dzień dobry,
Serdecznie dziękuję za organizację Konkursu logistycznego.
Uczniowie byli bardzo zadowoleni.
Korzystając z okazji pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, smacznego jajka oraz radosnej atmosfery przy stole Wielkanocnym.
Jeśli będziecie organizować Dni Otwarte WSBiA to proszę o informację.
Z poważaniem
mgr inż. Mirosław Laszuk
nauczyciel Logistyki i Spedycji
CKZiU nr 1 Gdynia


5.03.2018

Szanowna Pani!
Dziękuję bardzo za przesłane wyniki. Jesteśmy usatysfakcjonowani wynikami konkursu. Było dużo emocji. Młodzież dobrze się bawiła. Dziękujemy za dobrą organizację i miłą gościnę.
Mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku!
Pozdrawiam serdecznie.
Elżbieta Stużyńska
ZSEH w Olsztynie


01.03.2018

Dzień dobry
Bardzo dziękuję za wyniki, jestem zadowolny z postawy moich uczniów, zrobiliście Państwo dobre wrażenie na nich. Warsztaty organizowane dla nauczycieli były bardzo interesujące. Dziękuję.
Mirosław Szutenberg I LO KARTUZY, ZSZiO KARTUZY