Praca w WSAiB

Dział kadr Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ogłasza nabór rekrutacyjny na stanowisko:

PRACOWNIK DZIEKANATU
WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W LĘBORKU

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami,
  • zapewnienie wymiany informacji ze studentem i wykładowcami w zakresie procesu dydaktycznego.

Kluczowe kompetencje:

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z studentem,
  • umiejętność organizacji czasu w pracy,
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta oraz w pracy biurowej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • dyspozycyjność do pracy w wyznaczone weekendy oraz wyznaczone dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie zlecenie/ praca dodatkowa.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV
na adres kadry@wsaib.pl

Dział Kadr Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ogłasza konkurs rekrutacyjny na stanowisko:

Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa.
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres odpowiedzialności:

  • Współudział w tworzeniu sprawnie funkcjonującego działu księgowego,
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych,
  • Rozliczanie delegacji, naliczanie płac.
  • Aktywny udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Uzgadnianie sald kont,
  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby Władz Uczelni,
  • Sporządzanie sprawozdań, formularzy i raportów do instytucji zewnętrznych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów dotyczących rachunkowości,
  • Aktualna wiedza z zakresu przepisów podatkowych,
  • Wykształcenie ekonomiczne (mile widziana: rachunkowość),
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Analityczne myślenie,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • Rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Znajomość oprogramowania Symfonia – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród wybitnych profesorów, znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów,
  • Zniżki na studia magisterskie, studia podyplomowe,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV
na adres praca@wsaib.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.