1 czerwca 2026 r. w godz. 16:00–19:00 w WSAiB odbędzie się Wielobój Planszówkowy. Zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców, pracowników i przyjaciół naszej uczelni do dobrej zabawy i ekscytującej rywalizacji. Najlepsi dostaną nagrody!
Wydarzenie odbędzie się w sali 103. Organizatorem wydarzenia jest Parlament Studentów WSAiB.