Podyplomowe

Marketing i Public Relations w Internecie
studia podyplomowe

Marketing internetowy i Public Relations

Marketing i Public Relations w Internecie to wyjątkowe studia podyplomowe, dzięki którym od strony praktycznej poznasz zagadnienia związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym. Zadaniem kierunku jest przygotować merytorycznie specjalistów, którzy sami będą w stanie planować oraz prowadzić kampanie wizerunkowe, tworzyć strategie marketingowe przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz aktywnie działać w mediach społecznościowych.

Studia podyplomowe przygotowane przez WSAiB stanowią odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na specjalistów z sektora public relations, od których wymaga się umiejętności profesjonalnego prowadzenia kampanii marketingowychObecnie każda firma, produkt czy osoba prywatna, która chce odnieść sukces zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, musi właściwie dbać o swój wizerunek w Internecie, zadbać o właściwą komunikację w świecie mediów społecznościowych oraz stać się marką zapadającą w świadomość konsumentów.

Marketing internetowy, studia podyplomowe - co zyskujesz?

 • nauczysz się jak projektować i wdrażać kampanie reklamowe w Internecie, jak budować świadomość marki i wizerunek w sieci,
 • nabędziesz umiejętności w zakresie pozycjonowania, optymalizacji, prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarkach,
 • otrzymasz ogromną dawkę praktycznych porad jak realizować działania Public Relations w sieci,
 • dowiesz się jak korzystać z mediów interaktywnych do budowania sukcesu marki i firmy.

Studia podyplomowe Marketing Internetowy i Public Relations kierowane są do:

 • kadry zarządzającej przedsiębiorstwami, odpowiedzialnej za strategie marketingowe,
 • pracowników działów reklamy, marketingu, komunikacji, PR oraz agencji reklamowych,
 • osób prowadzących firmy w obszarze PR i/lub marketingu,
 • dziennikarzy, rzeczników prasowych,
 • wszystkich osób, które chcą posiąść aktualną wiedzę z zakresu marketingu i PR.

Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci z obszaru public relations i marketingu, specjaliści od prowadzenia kampanii wizerunkowych, praktycy mający doświadczenie w pracy w firmach i agencjach z zakresu marketingu internetowego oraz PR w sieci. Wśród nich znajduje się m.in. Paweł Tkaczyk – autorytet w dziedzinie grywalizacji i storytellingu, czy Artur Jabłoński – znakomity copywriter odpowiedzialny za kampanie wielu marek.

WSAiB znajduje się w dobrze skomunikowanym centrum Gdyni, zaledwie 2 minuty od SKM Gdynia Wzgórze. Dlatego też, studenci z okolicznych miast oraz miejscowości szybko i bezproblemowo dostaną się na wydział – z Sopotu to zaledwie 10 minut, Gdańsk – 15 minut, Wejherowo – 25 minut.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 3200 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Projekt PR

Na studiach pracujemy wyłącznie na żywych przykładach. Słuchacze samodzielnie budują strategię promocyjną, zarządzają komunikacją w social mediach, tworzą strony www i płatne kampanie on-line, przygotowują: briefy, pomysły na CSR, wypowiedzi do mediów oraz treści do reklam. Wszystko to pod okiem czołowych polskich marketerów.

Marta Szadowiak

szefowa Projekt PR

b6 projekt pr marketing i or w internecie internetowy podyplomowe wsaib gdynia gdansk

 

Zespół kreatywnych specjalistów z wiedzą i bogatym doświadczeniem, otwartych na wyzwania i realizację innowacyjnych pomysłów, czerpiących z pracy satysfakcję.Projekt PR opiera swoje działanie na metodzie zarządzania projektami i dlatego każdy projekt jest profesjonalnie prowadzony od analizy sytuacji wyjściowej, poprzez dobór narzędzi PR i ich efektywne wykorzystanie, po ewaluację skuteczności działań komunikacyjnych.Swoją ofertą Projekt PR odpowiada na rosnące zainteresowanie nowymi mediami, w tym social media, nie zaniechując wykorzystywania tradycyjnych form public relations jak media relations.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży i Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl