• adres
  ul. Kielecka 7, Gdynia
 • tel
 • e-mail

Podyplomowe

Social Media Manager

z akredytowanym kursem przygotowującym do egzaminu na certyfikat Agile Project Management™ Foundation

NOWOŚĆ

Obecnie nie ma liczącej się na świecie marki, która nie istniałaby w przestrzeni internetowej. Jednak by mogła ona stać się rozpoznawalna i na stałe zagościć w świadomości konsumentów, potrzebuje sztabu specjalistów, którzy właściwie poprowadzą jej wizerunek w sieci. Dlatego też nasi studenci w trakcie studiów uczą się sprawnego poruszania w mediach społecznościowych, tworzenia w nich atrakcyjnych treści, sprawnej komunikacji  z klientami oraz prowadzenia kampanii marketingowych. Program nauczania odpowiada na obecne trendy marketingowe i reklamowe, a co za tym idzie, pozwala nabyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które od razu wykorzystasz w przyszłej pracy.

Studia podyplomowe na kierunku Social Media Menager w kompleksowy sposób przygotują cię do pracy oraz sprawnego poruszania się w świecie cyfrowych mediów. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie w działach kreatywnych public relations i agencjach reklamowych, stają się również community menadżerami, content designerami i  specjalistami do spraw social mediów.

Kompleksowy program nauczania

Program nauczania oferowany przez WSAiB kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, bo tylko dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie zarządzać projektami marketingu cyfrowego. Zajęcia warsztatowe, ćwiczenia wzbogacone o e-learning czy case studies pozwolą studentom na wielopłaszczyznowe poznanie i przećwiczenie interesujących zagadnień. Podczas nich dowiesz się, czym jest oraz jak wykorzystywać w promocji marki storytelling, w jaki sposób prowadzić kampanie z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords, co to jest SEO oraz jak skutecznie z niego korzystać, a także jak ocenić efekty prowadzonych działań.

Wykładowcy na studiach podyplomowych Social Media Manager to doświadczeni praktycy, którzy podzielą się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez wiele lat pracy w branży social media i online marketingu.

Zajęcia prowadzone są we współpracy z Altkom Akademią, a dzięki umowie partnerskiej słuchacze WSAiB mogą przystąpić do egzaminu na międzynarodowy Certyfikat AgilePM w promocyjnej cenie (800 zł).

Co jeszcze zyskasz?

 • nauczysz się tworzyć strategie marketingowe w mediach społecznościowych,
 • posiądziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej komunikacji w social mediach,
 • opanujesz ekosystem reklamowy Facebook Ads – czyli poznasz zaawansowane możliwości reklamy na Facebooku,
 • nauczysz się weryfikować działania swoje lub nadzorowanego zespołu specjalistów.

agile pm certyfikat

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2300 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • WHITE ANCHOR

Social media nie sprzedają? To mit, który absolwenci studiów podyplomowych Social Media Manager będą mogli bez trudu rozwiać dzięki wszechstronnemu programowi i maksymalnemu naciskowi na praktykę oraz case studies. Po ukończeniu studiów dysponować będziesz umiejętnościami pozwalającymi na samodzielną pracę jako social media specialist/manager, bądź właściciel własnej firmy – skutecznie nadzorować i weryfikować pracę zatrudnionych specjalistów lub agencji. Studia dadzą Ci obszerną wiedzę, której nie zapewni Ci nawet najlepsze szkolenie.

Sylwester Budzelewski

Managing Director White Anchor

wa logo

 

White Anchor to agencja reklamowa specjalizująca się w środowisku digital. Agencja oferuje kompleksowy zakres usług marketingowo-reklamowych, których potrzebuje dziś każdy biznes: od projektowania graficznego na potrzeby online/offline przez Social Media, E-mail marketing po wysokiej jakości, rozbudowane kampanie internetowe oparte o przemyślane strategie wykorzystujące największe zalety poszczególnych kanałów promocji. Agencja reklamowa White Anchor prezentuje świeże podejście do świadczenia usług z zakresu marketingu internetowego, w którym priorytetową rolę odgrywają prokliencka postawa i wysoka orientacja na realizację celów.

 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 29

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych