Podyplomowe

Social Media Manager

z akredytowanym kursem przygotowującym do egzaminu na certyfikat Agile Project Management™ Foundation

NOWOŚĆ

Obecnie nie ma liczącej się na świecie marki, która nie istniałaby w przestrzeni internetowej. Jednak by mogła ona stać się rozpoznawalna i na stałe zagościć w świadomości konsumentów, potrzebuje sztabu specjalistów, którzy właściwie poprowadzą jej wizerunek w sieci. Dlatego też nasi studenci w trakcie studiów uczą się sprawnego poruszania w mediach społecznościowych, tworzenia w nich atrakcyjnych treści, sprawnej komunikacji  z klientami oraz prowadzenia kampanii marketingowych. Program nauczania odpowiada na obecne trendy marketingowe i reklamowe, a co za tym idzie, pozwala nabyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które od razu wykorzystasz w przyszłej pracy.

Studia podyplomowe na kierunku Social Media Menager w kompleksowy sposób przygotują cię do pracy oraz sprawnego poruszania się w świecie cyfrowych mediów. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie w działach kreatywnych public relations i agencjach reklamowych, stają się również community menadżerami, content designerami i  specjalistami do spraw social mediów.

Kompleksowy program nauczania

Program nauczania oferowany przez WSAiB kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, bo tylko dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie zarządzać projektami marketingu cyfrowego. Zajęcia warsztatowe, ćwiczenia wzbogacone o e-learning czy case studies pozwolą studentom na wielopłaszczyznowe poznanie i przećwiczenie interesujących zagadnień. Podczas nich dowiesz się, czym jest oraz jak wykorzystywać w promocji marki storytelling, w jaki sposób prowadzić kampanie z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords, co to jest SEO oraz jak skutecznie z niego korzystać, a także jak ocenić efekty prowadzonych działań.

Wykładowcy na studiach podyplomowych Social Media Manager to doświadczeni praktycy, którzy podzielą się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez wiele lat pracy w branży social media i online marketingu.

Zajęcia prowadzone są we współpracy z Altkom Akademią, a dzięki umowie partnerskiej słuchacze WSAiB mogą przystąpić do egzaminu na międzynarodowy Certyfikat AgilePM w promocyjnej cenie (800 zł).

Co jeszcze zyskasz?

  • nauczysz się tworzyć strategie marketingowe w mediach społecznościowych,
  • posiądziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej komunikacji w social mediach,
  • opanujesz ekosystem reklamowy Facebook Ads – czyli poznasz zaawansowane możliwości reklamy na Facebooku,
  • nauczysz się weryfikować działania swoje lub nadzorowanego zespołu specjalistów.

agile pm certyfikat

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2300 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży i Akademickiego Biura Karier

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych