Podyplomowe

Social Media Manager

z akredytowanym kursem przygotowującym do egzaminu na certyfikat Agile Project Management™ Foundation

NOWOŚĆ

Obecnie nie ma liczącej się na świecie marki, która nie istniałaby w przestrzeni internetowej. Jednak by mogła ona stać się rozpoznawalna i na stałe zagościć w świadomości konsumentów, potrzebuje sztabu specjalistów, którzy właściwie poprowadzą jej wizerunek w sieci. Dlatego też nasi studenci w trakcie studiów uczą się sprawnego poruszania w mediach społecznościowych, tworzenia w nich atrakcyjnych treści, sprawnej komunikacji  z klientami oraz prowadzenia kampanii marketingowych. Program nauczania odpowiada na obecne trendy marketingowe i reklamowe, a co za tym idzie, pozwala nabyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które od razu wykorzystasz w przyszłej pracy.

Studia podyplomowe na kierunku Social Media Menager w kompleksowy sposób przygotują cię do pracy oraz sprawnego poruszania się w świecie cyfrowych mediów. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie w działach kreatywnych public relations i agencjach reklamowych, stają się również community menadżerami, content designerami i  specjalistami do spraw social mediów.

Kompleksowy program nauczania

Program nauczania oferowany przez WSAiB kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, bo tylko dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie zarządzać projektami marketingu cyfrowego. Zajęcia warsztatowe, ćwiczenia wzbogacone o e-learning czy case studies pozwolą studentom na wielopłaszczyznowe poznanie i przećwiczenie interesujących zagadnień. Podczas nich dowiesz się, czym jest oraz jak wykorzystywać w promocji marki storytelling, w jaki sposób prowadzić kampanie z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords, co to jest SEO oraz jak skutecznie z niego korzystać, a także jak ocenić efekty prowadzonych działań.

Wykładowcy na studiach podyplomowych Social Media Manager to doświadczeni praktycy, którzy podzielą się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez wiele lat pracy w branży social media i online marketingu.

Zajęcia prowadzone są we współpracy z Altkom Akademią, a dzięki umowie partnerskiej słuchacze WSAiB mogą przystąpić do egzaminu na międzynarodowy Certyfikat AgilePM w promocyjnej cenie (800 zł).

Co jeszcze zyskasz?

  • nauczysz się tworzyć strategie marketingowe w mediach społecznościowych,
  • posiądziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej komunikacji w social mediach,
  • opanujesz ekosystem reklamowy Facebook Ads – czyli poznasz zaawansowane możliwości reklamy na Facebooku,
  • nauczysz się weryfikować działania swoje lub nadzorowanego zespołu specjalistów.

agile pm certyfikat

Zadbaj o swoją karierę i rozpocznij kierunek Social Media Manager

Interesują Cię nowe media, chcesz mieć swój wkład w kreowaniu wizerunku firm w internecie lub jeszcze sprawniej poruszać się po mediach społecznościowych? Studia podyplomowe na kierunku Social Media Manager mogą być przepustką do atrakcyjnej pracy, w trakcie której nauczysz się budować silne, rozpoznawalne marki. Po ukończeniu studiów możesz pracować m.in. na stanowisku Community Managera w agencjach interaktywnych lub marketingowych.

Studia podyplomowe Social Media Manager

Studia podyplomowe Social Media Manager to intensywny, praktyczny kurs, dzięki któremu słuchacze mają szansę poznać aktualne trendy oraz nauczyć się umiejętnie prowadzić działania wizerunkowe w mediach społecznościowych. Dzięki współpracy WSAiB z Altkom Akademia, każdy student może ukończyć studia podyplomowe jako certyfikowany Social Media Manager. Zdobycie certyfikatu honorowanego na całym świecie jest przepustką do pracy dla zagranicznych firm.

Social Media Manager – praca przyszłości

Żadna firma działająca na rynku, która myśli o ekspansji i rozwoju, nie może lekceważyć siły mediów społecznościowych. Komunikacja z klientami i utrzymanie ich zainteresowania to jedno z podstawowych zadań specjalistów po Social Media Manager. Praca na słuchaczy studiów podyplomowych na tym kierunku czeka niemal w każdej firmie, w tym za granicą.

Social Media Manager - zarobki

Specjaliści Social Media Manager nie narzekają na zarobki. Właściciele firm są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest obecność marki w mediach społecznościowych. Pracownicy z doświadczeniem czy sukcesami na koncie mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie, które rośnie wraz z rozpoznawalnością marki.

Social Media Manager - obowiązki

Social Media Manager to zawód stworzony przez media społecznościowe. Do głównych zadań specjalisty na tym stanowisku należy stworzenie i konsekwentne realizowanie komunikacji między firmą a klientami. Social Media Manager to osoba, która potrafi budować markę firmy w mediach społecznościowych, umiejętnie radzi sobie z kryzysami i wspiera działania działu sprzedaży.

Dlaczego warto studiować na kierunku Social Media Manager

Social Media Manager to jeden z kierunków, które mają olbrzymi potencjał. Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają media społecznościowe, na studiach podyplomowych Social Media Manager kładzie się nacisk na praktykę. Słuchacze uczą się, jak planować kampanie reklamowe, jak stworzyć strategie i stosować przepisy RODO.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2500 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży i Akademickiego Biura Karier

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych