Podyplomowe

Social Media Manager
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

studia w trybie on-line
Gwarantujemy, że cena czesnego nie wzrośnie i będzie taka sama do końca studiów.

W dzisiejszych czasach coraz mniej jest marek, które nie są obecne w przestrzeni internetowej i mediach społecznościowych. Aby świadomie i skutecznie mogły one funkcjonować online, potrzebują osoby, która umiejętnie będzie zarządzać wizerunkiem w sieci.

Taką osobą jest Social Media Manager odpowiedzialny za kompleksową komunikację między firmą lub marką a klientem, przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi. Często praca na takim stanowisku wymaga nie tylko znajomości zagadnień związanych z social media, ale również umiejętności managerskich, efektywnego zarządzania projektami, kreowania angażujących treści, umiejętnego komunikowania się z klientami, prowadzenia kampanii marketingowych, znajomości e-commerce czy tworzenia strategii obecności w Internecie.

Podczas studiów podyplomowych na kierunku Social Media Managerkompleksowo przygotujemy Ciędo sprawnego poruszania się w świecie social mediów z wykorzystaniem aktualnych trendów marketingowych.

Dlaczego warto wybrać kierunek Social Media Manager?

Studia podyplomowe na kierunku Social Media Manager to intensywny, praktyczny kurs, podczas którego nasi wykładowcy dzielą się wiedzą, omawiają i analizują aktualne trendy oraz uczą, w jaki sposób umiejętnie prowadzić działania w mediach społecznościowych.

Na studiach podyplomowych Social Media Manager kładziemy silny nacisk na praktykę! Zajęcia prowadzą praktycy, którzy swoją wiedzę opierają na empirycznym doświadczeniu w branży mediów społecznościowych i digital marketingu. Dzięki temu, że osoby wykładające na tym kierunku to wyłącznie doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, jako słuchacz nie tylko poznajasz teorię i narzędzia, ale przede wszystkim dowiesz się, w jakim kontekście i jak poprawnie je wykorzystywać oraz w jaki sposób mierzyć ich skuteczność. To także szansa na poznanie konkretnych case study z rynku, pomysłów gotowych do wdrożenia w poszczególnych kanałach social media oraz najlepszych praktyk i know-how.

Studia podyplomowe social media - dla kogo?

Social Media Manager to kierunek dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu cyfrowych mediów, pragną wzmocnić swoje kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz dążą do ugruntowania dotychczas zdobytej wiedzy o nowych narzędziach i technikach wykorzystania mediów społecznościowych. Studia podyplomowe w obszarze social media to wybór dla Ciebie, jeśli działasz (lub planujesz zacząć) w obszarze komunikacji marketingowej, chcesz wdrażać rozwiązania z zakresu marketingu internetowego w firmie lub po prostu pragniesz zaznajomić się z trendami, newsami i nowinkami z zakresu mediów społecznościowych

Social media studia - co zyskasz?

 • wiedzę z obszaru mediów społecznościowych oraz informacje, jak strategicznie ją wykorzystywać,
 • zasady profesjonalnej komunikacji w social mediach,
 • możliwość sprawdzenia zdobywanej wiedzy – część zajęć to praktyczne ćwiczenia z komputerem,
 • umiejętność sprawnego poruszania się w świecie cyfrowych mediów – w kanałach społecznościowych i ekosystemach reklamowych,
 • wiedzę i praktyczne umiejętności, które będą stanowić przepustkę do pracy w zakresie social media i marketingu cyfrowego,
 • poznasz podstawy analityki internetowej,
 • zdobędziesz know-how z zakresu współpracy influencerskich,
 • nauczysz się tworzyć strategie marketingowe w mediach społecznościowych,
 • pokażemy Ci konkretne pomysły gotowe do wdrożenia w poszczególnych kanałach social media,
 • będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami z zakresu mediów społecznościowych,
 • dowiesz się, jak weryfikować swoje działania w mediach.

Co dalej?
Studia podyplomowe na kierunku Social Media Manager pozwalają nabyć kompleksową wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które absolwenci WSAiB będą mogli od razu wykorzystać w przyszłej pracy w agencjach interaktywnych, kreatywnych działach marketingu, e-commerce czy Public Relations. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie na stanowiskach menadżerów, specjalistów do spraw social mediów czy marketingu internetowego. Bez wątpienia Social Media Manager to zawód przyszłości.

Inne polecane kierunki:

Poznaj Partnera studiów - wejdź

 

 

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 3200 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Beeffective

W trakcie studiów dużą wagę przywiązujemy do praktyki. Słuchacze poznają konkretne case study i know-how od najlepszych ekspertów z branży. Śledzimy nowości w zakresie digital marketingu i dzielimy się najnowszymi trendami. Dzięki temu studenci są przygotowani, aby sprawnie poruszać się w świecie social mediów, umiejętnie wykorzystując aktualne trendy marketingowe.

Klaudia Chmielewska

Head of Social Media, Beeffective

beeffective logo

 

Beeffective to agencja marketingu internetowego z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dbamy o wzrosty sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i gwarantujemy namacalne, widoczne efekty. Na rynku reklamowym działamy już ponad 10 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom pomysły i rozwiązania na miarę ich oczekiwań oraz konkretne, mierzalne wyniki.

 

 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży i Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl