Podyplomowe

Social Media Manager
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

studia w trybie on-line

W dzisiejszych czasach coraz mniej jest marek, które nie są obecne w przestrzeni internetowej i mediach społecznościowych. Aby świadomie i skutecznie mogły one funkcjonować online, potrzebują osoby, która umiejętnie będzie zarządzać wizerunkiem w sieci. Taką osobą jest Social Media Manager, który odpowiedzialny jest za kompleksową komunikację między firmą lub marką a klientem, przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi. Często praca na takim stanowisku wymaga nie tylko znajomości zagadnień związanych z social media, ale również umiejętności managerskich, efektywnego zarządzania projektami, kreowania angażujących treści, umiejętnego komunikowania się z klientami, prowadzenia kampanii marketingowych, znajomości e-commerce czy tworzenia strategii obecności w Internecie. Mając wszystko to na uwadze, naszych studentów na kierunku Social Media Manager przygotowujemy kompleksowo do tego, aby mogli sprawnie poruszać się w świecie social mediów, a przy tym umiejętnie wykorzystywać aktualne trendy marketingowe.

Dlaczego warto wybrać kierunek Social Media Manager?

Każdemu, kto zdecyduje się podjąć studia podyplomowe na kierunku Social Media Manager, gwarantujemy intensywny, praktyczny kurs, podczas którego nasi wykładowcy dzielą się wiedzą, omawiają i analizują aktualne trendy oraz uczą, w jaki sposób umiejętnie prowadzić działania w mediach społecznościowych. Na kierunku Social Media Manager kładziemy silny nacisk na praktykę! Zajęcia prowadzą praktycy, którzy swoją wiedzę opierają na empirycznym doświadczeniu w branży mediów społecznościowych i digital marketingu. Dzięki temu, że osoby wykładające na tym kierunku to wyłącznie doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, słuchacze nie tylko poznają teorię i narzędzia, ale przede wszystkim dowiedzą się, w jakim kontekście i jak poprawnie je wykorzystywać oraz w jaki sposób mierzyć ich skuteczność. To także szansa na poznanie konkretnych case study z rynku, pomysłów gotowych do wdrożenia w poszczególnych kanałach social media oraz najlepszych praktyk i know-how.

Studia social media - dla kogo?

Social Media Manager to kierunek dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu cyfrowych mediów, pragną wzmocnić swoje kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz dążą do ugruntowania dotychczas zdobytej wiedzy o nowych narzędziach i technikach wykorzystania mediów społecznościowych. To kierunek, który będzie idealny dla każdego, kto działa (lub planuje zacząć) w obszarze komunikacji marketingowej, chce wdrażać rozwiązania z zakresu marketingu internetowego w firmie lub po prostu pragnie zaznajomić się z trendami, newsami i nowinkami z zakresu mediów społecznościowych.

Social media studia - co zyskasz?

 • wiedzę z obszaru mediów społecznościowych oraz informacje, jak strategicznie ją wykorzystywać,
 • zasady profesjonalnej komunikacji w social mediach,
 • możliwość sprawdzenia zdobywanej wiedzy – część zajęć to praktyczne ćwiczenia z komputerem,
 • umiejętność sprawnego poruszania się w świecie cyfrowych mediów – w kanałach społecznościowych i ekosystemach reklamowych,
 • wiedzę i praktyczne umiejętności, które będą stanowić przepustkę do pracy w zakresie social media i marketingu cyfrowego,
 • poznasz podstawy analityki internetowej,
 • zdobędziesz know-how z zakresu współpracy influencerskich,
 • nauczysz się tworzyć strategie marketingowe w mediach społecznościowych,
 • pokażemy Ci konkretne pomysły gotowe do wdrożenia w poszczególnych kanałach social media,
 • będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami z zakresu mediów społecznościowych,
 • dowiesz się, jak weryfikować swoje działania w mediach.

Co dalej?
Studia podyplomowe na kierunku Social Media Manager pozwalają nabyć kompleksową wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które absolwenci WSAiB będą mogli od razu wykorzystać w przyszłej pracy w agencjach interaktywnych, kreatywnych działach marketingu, e-commerce czy Public Relations. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie na stanowiskach menadżerów, specjalistów do spraw social mediów czy marketingu internetowego. Bez wątpienia Social Media Manager to zawód przyszłości.

 

Poznaj Partnera studiów - wejdź

 

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2500 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Beeffective

W trakcie studiów dużą wagę przywiązujemy do praktyki. Słuchacze poznają konkretne case study i know-how od najlepszych ekspertów z branży. Śledzimy nowości w zakresie digital marketingu i dzielimy się najnowszymi trendami. Dzięki temu studenci są przygotowani, aby sprawnie poruszać się w świecie social mediów, umiejętnie wykorzystując aktualne trendy marketingowe.

Klaudia Chmielewska

Head of Social Media, Beeffective

beeffective logo

 

Beeffective to agencja marketingu internetowego z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dbamy o wzrosty sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i gwarantujemy namacalne, widoczne efekty. Na rynku reklamowym działamy już ponad 10 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom pomysły i rozwiązania na miarę ich oczekiwań oraz konkretne, mierzalne wyniki.

 

 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl