Podyplomowe

Zarządzanie Projektami
studia podyplomowe

Kierunek możesz studiować on-line lub stacjonarnie (w siedzibie uczelni) - wybierz najlepszy dla siebie tryb

Zarządzanie Projektami studia podyplomowe

Zarządzanie Projektami to studia podyplomowe kierowane do osób, które chcą poszerzyć swoje doświadczenie oraz zdobyć nowe kwalifikacje. Dzięki studiom na tym kierunku zyskasz wiedzę oraz umiejętności, które pomogą Ci stać się skutecznym oraz efektywnym project managerem. Studia realizowane są w partnerstwie z firmą szkoleniową Altkom Akademia.

Dlaczego warto zdecydować się na studia podyplomowe z Zarządzania Projektami?

Ten kierunek to jedne z najbardziej przyszłościowych studiów. Jego absolwenci zdobędą umiejętności przydatne nie tylko w pracy zawodowej, ale także w codziennym życiu. Te studia skierowane są do:

 • członków kadry zarządzającej;

 • osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje w zakresie zarządzania projektem;

 • osób, które wiążą swoją karierę zawodową z zarządzaniem projektami i chcą rozbudować swoje zawodowe portfolio.

Rosnąca popularność tej dziedziny świadczy o tym, że specjaliści umiejętnie zarządzający różnego rodzaju projektami są pożądanymi pracownikami w każdym sektorze zatrudnienia. Te studia podyplomowe otwierają przed Tobą praktycznie nieograniczone możliwości na rynku pracy!

Zarządzanie Projektami studia podyplomowe dla Ciebie

Każda osoba, która kiedykolwiek musiała zarządzać projektem, doskonale wie, że organizacja pracy już sama w sobie jest pracą na cały etat. Dlatego podczas studiów na naszej uczelni poznasz różnorodne metody zarządzania projektami oraz nauczysz się dobierać je odpowiednio do swoich potrzeb. Umiejętność właściwego zarządzania czasem oraz zadaniami pozwoli Ci na szybkie i skuteczne planowanie, kontrolowanie oraz egzekwowanie obowiązków, a tym samym ukończenie każdego projektu w określonym czasie oraz z uwzględnieniem założonych kryteriów sukcesu. Absolwent studiów będzie mógł m.in.:

 • zarządzać działem organizacji pracującym w sposób projektowy,

 • tworzyć dedykowaną metodykę pracy organizacji na podstawie znanych standardów,

 • wspierać/kierować projektami transformacji organizacji,

 • doradzać w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

Podczas studiów w Gdyni zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Program obejmuje także przedmioty akademickie, które rozwiną Twoje własne umiejętności oraz kompetencje zarządcze. Studia kończą się możliwością zdobyciem w cenie studiów międzynarodowego certyfikatu Prince2 Foundation. Oprócz tego w promocyjnej cenie 850 zł możesz otrzymać certyfikaty dodatkowe AgilePM Foundation, Change Management™ Foundation.

 

prince2    agile   apmginternationalchangemanagement

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 3500

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

altkom akademiaStudia realizowane są we współpracy z Altkom Akademią - obecną na rynku od 30 lat firmą zajmującą pozycję lidera branży szkoleniowej w Polsce (zgodnie z prestiżowym rankingiem Computerworld Top 200). Oferta edukacyjna Altkom Akademii obejmuje pełne spektrum potrzeb kompetencyjnych nowoczesnego biznesu – technologie i systemy informatyczne, programowanie, zarządzanie projektami, optymalizację procesów, controlling, prawo i umiejętności miękkie. To ponad tysiąc różnorodnych kursów i egzaminów, z których do tej pory skorzystało około 650 tys. osób, edukowanych przez 300 certyfikowanych wykładowców. W samym 2022 roku Altkom Akademia przeszkoliła ponad 40 600 kursantów!

 

Wysoki poziom świadczonych usług gwarantuje system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Według przeprowadzanych ankiet ewaluacyjnych, 9/10 uczestników poleciłoby szkolenia Altkom Akademii swoim znajomym.

 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży i Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl