MARTA PETKA ZWYCIĘŻCZYNIĄ I EDYCJI KONKURSU WIEDZY O LOGISTYCE WSAIB

 Mistrzynią wiedzy o logistyce, z wynikiem 23 punktów, okazała się uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim. Tuż za nią, po dogrywce, uplasował się Michał Bach z Technikum Transportowego w Gdyni. Trzecie miejsce wywalczył Michał Olejniczak również ze Starogardu.

 

Pond 200 uczniów z 6 szkół średnich wzięło udział w rywalizacji o tytuł mistrza wiedzy o logistyce. Był to ostatni konkurs z cyklu czterech, organizowanych w tym roku przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Logistyka była tegoroczną nowością.

 

Test składał się z 30 zamkniętych pytań. Dotyczyły one takich zagadnień jak, m.in: koszty tworzenia zapasów, kanały dystrybucji czy plany zaopatrzenia.

Doskonałymi znawcami tematów okazali się być: Marta Petka i Michał Bach - oboje z wynikiem 23 punktów, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Michał Olejniczak, który udzielił 22 poprawnych odpowiedzi.

 

Ze względu na remis w pierwszej rundzie, finał konkurs musiała rozstrzygnąć dogrywka. Ta, przy dyskretnej pomocy autora testu - prof. Krzysztofa Ficonia, należała do Marty Petki.

W czasie, gdy komisja sprawdzała testy, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak, na przykładzie jednej z pomorskich firm, funkcjonuje łańcuch dostaw. Wykład pt. „Spotkanie z logistyką” poprowadził prof. zw. dr hab. Krzysztof Ficoń.

 

 

TEST DO POBRANIA

 

pdfTest_Wiedzy_o_Logistyce_2013.pdf

 

WYNIKI DO POBRANIA

 

pdfKonkurs_Wiedzy_o_Logistyce_2013_wyniki.pdf

 

REGULAMIN KONKURSU

pdfRegulamin_Konkursu_Wiedzy_o_Logistyce_2013.pdf

 

LAUREACI

I miejsce – 23/30 punktów

Marta Petka, Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

 

II miejsce – 23/30 punktów

Michał Bach, Technikum Transportowe w Gdyni

 

III miejsce – 22/30 punktów

Michał Olejniczak, Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

 

Logistyka 1 Logistyka 2 Logistyka 3 Logistyka 4

 

 

 

Logistyka 5 Logistyka 6 Logistyka 7 Logistyka 8

 

 

 

Logistyka 9 Logistyka 10 Logistyka 11 Logistyka 12

 

 

 

Logistyka 13 Logistyka 14 Logistyka 15 Logistyka 16

Powrót