KONKURS NA WYSTĄPIENIE NA TEMAT PRAWA SPORTOWEGO

Organizatorzy III Konferencji Naukowej Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku zapraszają aplikantów adwokackich, studentów, doktorantów oraz absolwentów prawa, którzy nie ukończyli 35 lat, do udziału w konkursie na najlepsze wystąpienie konferencyjne dotyczące zagadnień prawa sportowego.

Możliwość udziału i wystąpienia w charakterze prelegenta podczas jednego z paneli konferencji na temat prawa sportowego - to nagroda w konkursie adresowanym do studentów i młodych naukowców.

Zadaniem konkursowym jest napisanie abstraktu wystąpienia konferencyjnego na temat prawa sportowego. Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni do udziału i wystąpienia w charakterze prelegenta podczas jednego z paneli konferencji „Prawo sportowe”, która odbędzie się w dniu 9 listopada 2017 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. 
Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej adw. Jacka Treli

Organizatorzy konkursu informują, że abstrakt wystąpienia należy nadesłać do dnia 30 września 2017 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formacie PDF.
Do abstraktu wystąpienia należy dołączyć kartę zgłoszeniową.

Regulami konkursu i karta zgłoszeniowa

Przeczytajcie wywiad Dziekana ORA adw. Dariusza Strzeleckiego nt. konferencji

Powrót