mgr Patrycja Kubicka

wykładowca na Wydziale Zarządzania WSAiB

Office Manager, praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, certyfikowany Project Manager.

Jestem absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Filologia Rosyjska, na którym obroniłam pracę magisterską w języku rosyjskim. Ponadto jestem absolwentką Wydziału Zarządzania, na którym ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami IT.
Posiadam certyfikaty zarządzania projektami Prince 2 Foundation i IPMA Student, a także certyfikaty Akademii PARP z negocjacji handlowych oraz umiejętności kierowniczych.

Jestem specjalistką z obszaru office management z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianym back i front office. W swoich działaniach dążę do jak najlepszej optymalizacji procesów biznesowych, polepszenia komunikacji w zespole oraz zwiększenia świadomości kształtowania kultury organizacyjnej przez jednostkę.

Obecnie pracuję w firmie produkcyjnej, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie maszyn i linii produkcyjnych, a także systemów automatyki dla przemysłu morskiego. Do moich obowiązków należy głównie koordynowanie zamówień usług zewnętrznych oraz kontrolowanie terminów dostaw kluczowych elementów handlowych i hutniczych. W swojej codziennej pracy współpracuję z innymi działami organizacji. Dbanie o poprawny przepływ informacji wewnątrz firmy odgrywa kluczową rolę, aby zapewnić wysokiej jakości obsługę klientów.

Na WSAiB prowadzę ćwiczenia praktyczne z zakresu organizacji i techniki pracy biurowej.