• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Administracja Publiczna

Studia w Gdyni z akredytowanym kursem przygotowującym do egzaminu na certyfikat PRINCE2® Foundation. Studia podyplomowe na kierunku Administracja Publiczna mają przygotować do sprawnego funkcjonowania w nowoczesnej strukturze administracyjnej. Dedykowane są wszystkim osobom zainteresowanym karierą zawodową w administracji zarówno publicznej: centralnej i samorządowej, jak również w prywatnych firmach i organizacjach pozarządowych.

Zajęcia prowadzone są we współpracy z Altkom Akademią, certyfikowanym partnerem profesjonalnie przygotowującym kadry dla administracji publicznej. Dzięki umowie partnerskiej słuchacze WSAiB mogą przystąpić do egzaminu na międzynarodowy Certyfikat PRINCE2® w promocyjnej cenie (800 zł).

Studia realizowane są także w Lęborku.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2250 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • Altkom Akademia

Oprócz wiedzy z zakresu administracji, zarządzania i prawa, prowadzimy szkolenie z międzynarodowego systemu PRINCE2®. Jest to wyjątkowa okazja, aby nie tylko uzyskać dyplom, ale dodatkowo zakończyć studia z międzynarodowym certyfikatem i wiedzą z zakresu stosowania nowoczesnych standardów zarządzania projektami.

Tadeusz Alster

Prezes Altkom Akademia

b6 altkom akademia podyplomowe administracja publiczna wsaib

 

Studia na kierunku Administracja Publiczna prowadzone są we współpracy z Altkom Akademią. Oprócz wiedzy z zakresu administracji, zarządzania i prawa, oferują również szkolenie z międzynarodowego  systemu  zarządzania projektem PRINCE2®. Jest to wyjątkowa okazja dla  pracowników administracji,  aby  nie tylko  uzyskać  dyplom  ukończenia  studiów podyplomowych,  ale  dodatkowo  zakończyć studia  z międzynarodowym  certyfikatem i wiedzą z zakresu stosowania nowoczesnych standardów zarządzania projektami.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 29

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Oksana Rabij WSAiB

Oksana Rabij
Pracownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 28

e-mail o.rabij@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych