Podyplomowe

Psychologia w Biznesie
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

Studia w Gdyni skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem własnych kompetencji i umiejętności w obszarze szeroko pojętej Psychologii w Biznesie, a w szczególności do:

 • osób, które chcą przygotować się do roli HR Business Partnera lub pracy w dziale personalnym,
 • menedżerów, specjalistów pracujących w sektorach doradztwa, szkolnictwa, rozwoju personalnego,
 • psychologów i terapeutów pragnących poszerzyć swoje kompetencje, przełożonych, liderów, szefów,
 • niezależnych specjalistów  doradców personalnych i zawodowych, trenerów oraz coachów,
 • osób chcących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, poszerzyć lub ukierunkować swoją wiedzę.

Słuchacze zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do wprowadzenia zmian w procesach organizacyjnych zgodnie z zasadami efektywnej psychologii biznesu, usuwania patologii organizacyjnych oraz ciągłego zwiększania efektywności współpracowników – poprzez zastosowanie metod i narzędzi psychologicznych do tego przeznaczonych.

Psychologia w biznesie – cele

Celem studiów jest wyposażenie uczestników w zestaw narzędzi wspomagających zarówno rozwój osobisty, jak i zawodowy. Teoria nie powinna być oderwana od praktyki, stąd płaszczyzna praktyczna odgrywa w niniejszym kierunku studiów zasadnicze znaczenie. Po zakończeniu studiów uczestnicy opuszczą sale wykładowe, mierząc się z biznesową rzeczywistością. Posiadanie właściwych narzędzi pozwala nie tylko odnaleźć się w biznesowej rzeczywistości, ale również kreować zgodnie z własnymi oczekiwaniami. 

Psychologia w biznesie studia - zalety

Studia są bardzo mocno osadzone w rzeczywistości biznesowej i przygotowują słuchaczy do efektywnego funkcjonowania w świecie biznesu. Dzięki praktycznemu charakterowi studiów – zajęcia mają charakter warsztatów i treningów – uczestnicy kształtują i rozwijają właściwe umiejętności. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem wielu metod szkoleniowych takich jak case study, drama, gry szkoleniowe itp.

Wiedza i umiejętności są kształtowane w oparciu o nurt Evidence based – opierają się na badaniach naukowych.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 3000 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Magia Sukcesu

Teoria nie powinna być oderwana od praktyki, stąd płaszczyzna praktyczna odgrywa w niniejszym kierunku studiów zasadnicze znaczenie. Po zakończeniu studiów uczestnicy opuszczą sale wykładowe, mierząc się z biznesową rzeczywistością, posiadanie właściwych narzędzi pozwala nie tylko odnaleźć się w biznesowej rzeczywistości, ale również kreować ją do własnych oczekiwań. Chcemy przekazać słuchaczom swoistą „walizkę z narzędziami”, którą będą mogli wykorzystywać realizując swoje cele zarówno osobiste, jak i biznesowe.

Dawid Stefaniak

Psycholog biznesu, właściciel firmy szkoleniowej Magia Sukcesu

magia sukcesu

 

Dawid Stefaniak – wieloletni trener biznesu, psycholog biznesu, coach, wykładowca, iluzjonista oraz specjalista z zakresu komunikacji niewerbalnej i doradztwa wizerunkowego. Właściciel firmy szkoleniowej Magia Sukcesu. Posiada na swoim koncie przeprowadzonych ponad 5000 godzin szkoleniowych, ponad 1000 godzin wykładowych oraz ponad 5000 przeszkolonych osób. Jest autorem wielu programów szkoleniowych z zakresu psychologii sprzedaży, psychologii motywacji i osiągania celów, psychologii komunikacji niewerbalnej, negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej, a także autorem badań nad wpływem temperamentu oraz osobowości człowieka na efektywność w życiu zawodowym.

 

 • Logos Szkolenia

Współczesne koncepcje sprzedaży to również sztuka komunikacji interpersonalnej, zarządzania, motywacji oraz radzenia sobie ze stresem. Jako trener biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem staram się pokazać, w jaki sposób skutecznie pozyskać, utrzymać i zainspirować klienta, podejmować decyzje w warunkach niepewności i dobrze zarządzać sobą w czasie. Pomagają mi w tym nowoczesne techniki sprzedaży, takie jak: metodologia SPIN, Storytelling, Challenger Sale, Sandler Sale, Solution Selling, z którymi słuchacze zapoznają się podczas zajęć.

dr Lech Ciepiał

Trener biznesu, coach, właściciel Logos szkolenia

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży i Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl