Podyplomowe

Zarządzanie Jakością
studia podyplomowe

Zarządzanie jakością - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie jakością to ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które interesują mechanizmy stojące za efektywną organizacją pracy. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu jakością można osiągnąć doskonałe wyniki oraz znacznie poprawić działanie całego przedsiębiorstwa.

Zarządzanie jakością kładzie nacisk na pracę każdej jednostki. Za jakość końcowego produktu odpowiedzialne jest całe przedsiębiorstwo, dlatego każdy z pracowników powinien dążyć do tego, by powierzone zadania wykonywać jak najlepiej.

Na podstawie tego krótkiego wstępu można wyciągnąć dwa wnioski – po pierwsze, specjaliści do spraw zarządzania jakością potrzebni są w praktycznie każdej firmie, po drugie – zarządzanie jakością wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności praktycznych - a te możesz zdobyć w trakcie studiów podyplomowych na naszej uczelni.

Czego nauczysz się podczas studiów podyplomowych z Zarządzania jakością w WSAiB?

Podczas studiów w WSAiB zdobędziesz wiedzę niezbędną do sprawnego zarządzania jakością w firmie. Dowiesz się, jak motywować pracowników oraz nauczysz oceniać istniejące systemy i przeprowadzać audyty, mające na celu ocenę już istniejących systemów. Poznasz również narzędzia i techniki organizacji, poprawy jakości oraz metody doskonalenia przyjętych rozwiązań, łącznie z technikami identyfikowania, oceny i zarządzania ryzykiem. Dowiesz się także, na czym polega społeczna odpowiedzialność w biznesie (CSR), w zakresie ładu korporacyjnego, praw człowieka, praktyk w miejscu pracy, środowiska, uczciwych praktyk rynkowych, kwestii konsumenckich oraz zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności.

Organizacja roku akademickiego i certyfikaty

Studia podyplomowe z Zarządzania jakością obejmują 180 godzin dydaktycznych, co odpowiada 9 zjazdom w roku akademickim. Realizowane są w soboty/niedziele w godzinach od 09:00 do 17:30. Na zakończenie studiów słuchacze mogą dobrowolnie podejść do egzaminów i uzyskać Certyfikat Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakości TÜV NORD Polska (akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji - PCA) i Menedżera Systemu Zarządzania Jakością TÜV NORD Polska (również akredytacja PCA), po spełnieniu wymagań dot. wykształcenia i doświadczenia zawodowego (zobacz wytyczne do certyfikacji osób TUV NORD Polska).

Koszty egzaminów i wystawienia certyfikatów Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością i Menedżera Systemu Zarządzania Jakością dla Słuchaczy studiów podyplomowych to 350 zł, za każdy poziom kwalifikacji, natomiast cena egzaminu certyfikującego na Certyfikat Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością to 250 zł.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 3000 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • TÜV NORD

Na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku jakość produktów i usług stanowi o sukcesie przedsiębiorstwa. Dzięki połączeniu blisko 140-letniego międzynarodowego doświadczenia Grupy TÜV NORD oraz najwyższych standardów edukacyjnych Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu powstała niepowtarzalna oferta edukacyjna studiów podyplomowych Zarządzanie Jakością.

Andrzej Żukowski

Dyrektor ds. Edukacji TÜV NORD Polska

b6 zarzadzanie jakoscia tuv nord studia podyplomowe wsaib gdynia gdansk

 

Studia Podyplomowe Zarządzanie Jakością są organizowane we współpracy z firmą TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (Technischer Überwachungs-Verein / Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) jedną ze spółek TUV NORD GROUP, lidera w dziedzinie systemów zarządzania. Spółka zatrudnia obecnie około 10 000 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Grupa TÜV NORD działa na terenie Europy, Ameryki, Azji i Płn. Afryki oraz Środkowego Wschodu, jest reprezentowana na większości światowych rynków, w 70 krajach świata. Celem Grupy TÜV NORD jest bycie do dyspozycji klientów w każdym zakątku globu jako czołowej firmy zajmującej się certyfikacją oraz odbiorami technicznymi i szkoleniami.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

 Sylwia Oleaczek

Sylwia Oleaczek
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych oraz Akademickiego Biura Karier

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail podyplomowe@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Specjalista ds. Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl