• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Zarządzanie Jakością

Celem studiów w Gdyni jest przekazanie słuchaczom wiedzy niezbędnej przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, a tym samym przygotowanie do wykonywania odpowiedzialnych zadań w poszczególnych obszarach zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.
Studia dostarczają obszernej wiedzy i kwalifikacji na ww stanowiskach. Przygotowują do fachowego wdrożenia i doskonalenia systemu zarządzania jakością oraz przeprowadzania auditów wewnętrznych systemu jakości w firmach.

Podczas zajęć słuchacze poznają aspekty zarządzania jakością oraz techniki motywacji personelu wszystkich szczebli dla realizowania polityki jakości w organizacji. Słuchacze potrafią samodzielnie planować i przeprowadzać audyty oraz oceniać skuteczność systemu zarządzania jakością. Poznają korzyści zarządzania zorientowanego procesowo, jak również potrafią samodzielnie planować, realizować i oceniać projekty, poznają narzędzia i techniki organizacji, poprawy jakości oraz metody doskonalenia przyjętych rozwiązań, łącznie z technikami identyfikowania, oceny i zarządzania ryzykiem. Ponadto uczestnicy dowiedzą się na czym polega społeczna odpowiedzialność w biznesie (CSR), w zakresie ładu korporacyjnego, praw człowieka, praktyk w miejscu pracy, środowiska, uczciwych praktyk rynkowych, kwestii konsumenckich oraz zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności.

Słuchacze dobrowolnie mogą podejść do egzaminów certyfikujących w celu uzyskania Certyfikatu Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakości TÜV NORD Polska (akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji - PCA) i Menedżera Systemu Zarządzania Jakością TÜV NORD Polska (również akredytacja PCA), po spełnieniu wymagań dot. wykształcenia i doświadczenia zawodowego (zobacz wytyczne do certyfikacji osób TUV NORD Polska).
Koszty egzaminów i wystawienia certyfikatów Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością i Menedżera Systemu Zarządzania Jakością dla Słuchaczy studiów podyplomowych to 350 zł, za każdy poziom kwalifikacji, natomiast cena egzaminu certyfikującego na Certyfikat Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością to 250 zł.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • TÜV NORD

Na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku jakość produktów i usług stanowi o sukcesie przedsiębiorstwa. Dzięki połączeniu blisko 140-letniego międzynarodowego doświadczenia Grupy TÜV NORD oraz najwyższych standardów edukacyjnych Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu powstała niepowtarzalna oferta edukacyjna studiów podyplomowych Zarządzanie Jakością.

Andrzej Żukowski

Dyrektor ds. Edukacji TÜV NORD Polska

b6 zarzadzanie jakoscia tuv nord studia podyplomowe wsaib gdynia gdansk

 

Studia Podyplomowe Zarządzanie Jakością są organizowane we współpracy z firmą TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (Technischer Überwachungs-Verein / Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) jedną ze spółek TUV NORD GROUP, lidera w dziedzinie systemów zarządzania. Spółka zatrudnia obecnie około 10 000 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Grupa TÜV NORD działa na terenie Europy, Ameryki, Azji i Płn. Afryki oraz Środkowego Wschodu, jest reprezentowana na większości światowych rynków, w 70 krajach świata. Celem Grupy TÜV NORD jest bycie do dyspozycji klientów w każdym zakątku globu jako czołowej firmy zajmującej się certyfikacją oraz odbiorami technicznymi i szkoleniami.

Dołącz do naszych sieci społecznościowych