• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Akademickie Biuro Karier

Akademickie Biuro Karier zapewnia studentom i słuchaczom WSAiB kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa zawodowego, praktyk zawodowych, planowania kariery i rozwoju osobistego.

Dzięki współpracy WSAiB z biznesem, Akademickie Biuro Karier posiada rozbudowaną bazę ofert pracy. Na życzenie studenta nasi doradcy zawodowi pośredniczą w kontakcie między nim i pracodawcą, a także pomagają odpowiednio przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną.

Do korzystania z usług ABK zapraszamy zarówno studentów, słuchaczy jak i pracodawców. Dzięki możliwości dodawania ofert pracy skierowanych do precyzyjnie dobranych grup potencjalnych odbiorców, firmy mają szansę w szybki i prosty sposób pozyskać doskonale przygotowanych i wstępnie wyselekcjonowanych pracowników. 

Biuro Karier organizuje również bezpłatne szkolenia, wizyty studyjne w firmach i instytucjach publicznych, a także spotkania z pracodawcami.

ABK znajduje się na 1 piętrze w pokoju nr 134. Wszystkie usługi świadczone przez ABK są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

godziny pracy

pon. - sob. 8:00 - 16:00

piętro I, p. 134

Karolina Piotrowska

Karolina Piotrowska
Akademickie Biuro Karier

tel. 58 660 74 18

e-mail abk@wsaib.pl