Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja została zakończona.
Masz pytania, skontaktuj się z nami.Adres

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ul. Kielecka 7
81-303 Gdynia

Telefon

58 660 74 00Program spotkania
7 czerwca 2019 r.

Uroczysta urodzinowa Gala 25-lecia WSAiB to kulminacyjny punkt uroczystości jubileuszowych. Będzie to okazja do wspomnień i podziękowań. Wśród zaproszonych gości są wykładowcy, pracownicy, studenci i absolwenci oraz liczne grono przyjaciół uczelni. Gala ma charakter bankietu zasiadanego i odbywa się na uczelni.

Dress code: black tie/informal

szczegółowy program

List od rektora

Drodzy Przyjaciele Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Rok akademicki 2018/2019 to dla naszej uczelni rok szczególny, gdyż w czerwcu 2019 roku przypada 25. rocznica powstania naszej Alma Mater – najstarszej niepublicznej szkoły wyższej na Pomorzu. Jubileusz 25-lecia jest świętem całego środowiska akademickiego skupionego wokół Uczelni, której istnienie i tradycja sięgają początków lat 90. kiedy to powstawała alternatywna struktura szkolnictwa wyższego, a nasza uczelnia została powołana jako pierwsza wśród niepublicznych szkół wyższych w regionie Polski północnej.

Od momentu powstania pierwszego kierunku konsekwentnie realizujemy swą misję, kształcąc znakomicie przygotowanych do wykonywania zawodu specjalistów, profesjonalnie przygotowanych do odniesienia sukcesu w wielu obszarach, w tym m.in. przedsiębiorczości i ekonomii, prawa i administracji, logistyki, bezpieczeństwa czy rachunkowości. W ciągu 25 lat w naszej historii w murach uczelni studiowało ponad 20 tysięcy osób, a dyplomy uzyskało ponad 10 tysięcy Absolwentów. Zasilają oni kadry zawodowe wielu firm w Polsce i zagranicą nierzadko pełniąc odpowiedzialne i zaszczytne funkcje.

Jubileusz 25-lecia jest dla nas nie tylko okazją do podsumowań, ale również do spojrzenia w przyszłość, wytyczenia odważnych celów w poczuciu odpowiedzialności za dalszy rozwój naszej Alma Mater. Zgodnie z naszą misją, także w roku jubileuszowym towarzyszą nam słowa Horacego – Sapere Aude – Miej odwagę być mądrym.

Urodziny WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni chcemy uczcić podczas Jubileuszowej Gali 25-lecia, na którą serdecznie zaprosiliśmy tych, którzy przez lata tworzyli społeczność akademicką: przedstawicieli pracowników i wykładowców oraz studentów i absolwentów, a także liczne grono naszych przyjaciół i sympatyków.

Uroczystość odbędzie się 7 czerwca 2019 roku o godz. 18.00 w siedzibie naszej Uczelni. Uroczyście zapraszam do wzięcia udziału.

dr Tomasz Białas
Rektor

Uczelnia w liczbach

1994

Rok powstania

20000

Liczba indeksów w historii uczelni

6

Liczba kierunków

3

Liczba wydziałów

Gospodarze uroczystości

Regina Szutenberg

Prezydent

dr Tomasz Białas

Rektor

Szczegółowy program

18:00 7 czerwiec

sala nr -12

Rozpoczęcie Gali Jubileuszowej

Wystąpienia gości, wręczenie nagród oraz niespodzianki.

19:30 7 czerwiec

sala nr -12

Toast i tort urodzinowy

19:45 7 czerwiec

sala nr -12

Uroczysta kolacja