REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI 2021 W WSAIB GDYNIA

WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni uruchamia wybrane kierunki studiów I i II stopnia oraz podyplomowe w semestrze letnim. Rozpoczęcie zajęć luty/marzec 2021 r.

 

1 grudnia 2020 r. rozpoczęła się rekrutacja zimowa na studia wyższe

Uruchomione zostały zapisy na studia licencjackie i magisterskie oraz jednolite, a także on-line (zdalne) dostępne w ofercie edukacyjnej Uczelni Kwiatkowskiego (sprawdź listę - kliknij).

Jak się zapisać? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Wypełnij formularz on-line;
 2. Wpłać wpisowe - wpisowe do końca miesiąca wynosi 0 zł zamiast 85 zł!
 3. Przygotuj dokumenty i wyślij je pocztą tradycyjną na adres:

    Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu
    ul Kielecka 7
    81-303  Gdynia
    Z dopiskiem "Biuro Rekrutacji"

    Listę potrzebnych dokumentów sprawdzisz tutaj.

Zniżki dla Kandydatów i Studentów
Sprawdź, czy możesz liczyć na zniżkę!

 • promocje w czesnym - sprawdź aktualne promocje w tabeli opłat;
 • zmień uczelnię na naszą - bezpłatne wpisowe dla osób zmieniających uczelnię (dla osób, które opłaciły wpisowe w innej uczelni i nie podjęły w niej nauki oraz w tym samym roku złożyły wniosek o przyjęcie do WSAiB);
 • we dwoje taniej - zapisz się z drugą osobą i zyskaj 50% zniżki na wpisowe;
 • studiuj ze swoją paczką - poleć WSAiB znajomym i zyskaj 100 zł zniżki w czesnym (zniżka przysługuje, gdy znajomy podejmie studia na WSAiB po raz pierwszy na studiach licencjackich lub magisterskich);
 • zostań z nami dłużej i płać mniej - specjalna zniżka dla absolwentów WSAiB:
  - 10% zniżki za pierwszy semestr i 0 zł wpisowego na studia magisterskie dla absolwentów studiów licencjackich w WSAiB + dodatkowo 10 proc. zniżki dla osób, które zapiszą się na studia w ciągu 7 dni roboczych od dnia obrony;
  - bezpłatne wpisowe dla absolwentów WSAiB, którzy podejmą naukę na studiach podyplomowych + 200 zł zniżki w czesnym (zyskujesz 400 zł!).

Uczelnia Kwiatkowskiego w Gdyni kształci na kierunkach: Prawo, Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie, Logistyka, Finanse i Rachunkowość, Management (ang.), Studia Menedżersko-Prawne oraz Global Logistics (ang.). Oferuje kilkadziesiąt specjalności. Zapisując się na studia wybierasz kierunek i wstępnie deklarujesz także specjalność (możesz wybrać ją później).

Rekrutacja na studia podyplomowe

Rekrutacja na studia podyplomowe rozpoczynające się na przełomie lutego/marca 2021 r. prowadzona jest na kierunkach: Agent Celny, Marketing i PR w Internecie, Zarządzanie BHP, Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji (kliknij na wybrany kierunek, by dowiedzieć się więcej).

Zajęcia zostaną uruchomione po zebraniu się grupy. Zapisy na stronie internetowej: wsaib.pl/rekrutacja-podyplomowe Dokumenty na studia podyplomowe należy, po dokonanej rejestracji on-line, przesłać drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły w Dziale Rekrutacji - tel.: 58 660 74 10 | 58 660 74 32 | 50 50 50 188 | 50 50 50 190, od pon. do pt. w godz. 8.00 - 16.00.

Powrót