RUSZYŁA CZWARTA EDYCJA KONKURSU STAŻ JEST NASZ

Nagrodą w czwartej edycji konkursu dla studentów i absolwentów WSAiB „Staż jest Nasz" jest płatny wakacyjny staż w firmie Integra. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2012 r. Organizatorem konkursu jest Akademickie Biuro Karier WSAiB.

Wszystkich studentów i absolwentów WSAiB zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już edycji programu stażowego Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni pt. „Staż jest Nasz".

Konkurs ma na celu wyłonienie spośród studentów i absolwentów WSAiB najlepszych kandydatów na płatny staż na stanowisku administracyjnym z uwzględnieniem praktyki również w innych działach (np. marketingu, księgowości).

Dla najlepszych stażystów firma Integra gwarantuje zatrudnienie. Staż będzie odbywać się w wakacje, w okresie od lipca do sierpnia 2012 r.

Firma Integra świadczy usługi serwisowe sprzętu komunalnego. Prowadzi także konsultacje i doradztwo w zakresie dostosowania przedsiębiorstw i samorządów do obowiązujących standardów i wymogów ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Wymagania wobec kandydatów:

- doskonałe umiejętności organizacyjne,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

- komunikatywność, kreatywność, kultura osobista

Istnieje możliwość zaliczenia stażu na poczet obowiązkowych praktyk studenckich.

Jak aplikować?

Do 15 maja 2012 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać dokumenty aplikacyjne: CV oraz list motywacyjny argumentujący dlaczego właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem.

Więcej informacji udziela Ewelina Niestrawska-Mazur z Akademickiego Biura Karier, pokój 139 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót