• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Rachunkowość i Podatki

z elementami kursu przygotowującego na doradcę podatkowego

Studia w Gdyni maja na celu przekazanie słuchaczom praktycznej wiedzy z dziedziny rachunkowości oraz tego zakresu prawa podatkowego, który łączy się w praktyce z rachunkowością.

W toku studiów słuchacze nabędą umiejętności stosowania jej w praktyce, zarówno w prowadzeniu rachunkowości, jak i wykonywaniu innych zawodów lub funkcji osoby pracujące w dziale finansowo-księgowym lub posiadające wiedzę z zakresu rachunkowości, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje z zakresu rachunkowości ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki zagadnień podatkowych. Po zakończeniu studiów słuchacze nabędą umiejętności jej stosowania w praktyce, zarówno w prowadzeniu rachunkowości, jak i wykonywania innych zawodów i funkcji. Słuchacze nabędą także elementarną wiedzę przygotowującą do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • BG Tax & Legal

Mamy przyjemność przedstawić Państwu unikatowe studia podyplomowe, jedyne w Trójmieście, z zakresu Rachunkowości i Prawa podatkowego z elementami kursu przygotowującego na egzamin zawodowy doradcy podatkowego. Studia dedykowane są osobom pragnącym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego na płaszczyźnie zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W toku studiów prowadzący będą przybliżać słuchaczom aspekty praktyczne poruszanych kwestii z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa sądów administracyjnych. Dodatkowo, przewidywany jest czas na rozwiązywanie testów egzaminacyjnych na doradcę podatkowego co stanowi novum na rynku Trójmiejskim. Z pozdrowieniami,

Wioleta Biel

Doradca podatkowy nr 12310

 

 

BG

 

Spółka BG Tax & Legal (dawniej Profit Plus. Doradztwo podatkowe sp. z o.o.) powstała w 2015 r. Jej udziałowcami jest radca prawny Wojciech Gandurski i Wioleta Biel, doradca podatkowy. Spółka świadczy usługi profesjonalnego doradztwa podatkowego na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizując się w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i transakcyjnym. Pracujemy dla Przedsiębiorców głównie z Pomorza wspierając ich w codziennym funkcjonowaniu. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego. Stworzyliśmy zespół doświadczonych ekspertów podatkowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w spółkach z tzw. Wielkiej Czwórki.

Dołącz do naszych sieci społecznościowych