Podyplomowe

Rachunkowość i Podatki
studia podyplomowe

Studia podyplomowe w Gdyni na kierunku Rachunkowość i Podatki to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą w profesjonalny sposób zajmować się finansami, prawem podatkowym czy samodzielnie prowadzić własną działalność gospodarczą. Mają one na celu zapewnić odpowiednie wykształcenie i przygotowanie merytoryczne przyszłej kadry kierowniczej, samodzielnych księgowych, pracowników biur rachunkowych, specjalistów ds. prawa podatkowego, a nawet inwestorów.

Studia podyplomowe Rachunkowość i Podatki - co dzięki nam zyskasz?

Dzięki nam uzyskasz kompleksową wiedzę oraz umiejętności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy prawa podatkowego. Będziesz również w stanie przeprowadzać analizy rynków giełdowych, sporządzać sprawozdania finansowe, czy też dokonywać rozliczeń podatkowych – zarówno w ramach księgowości pełnej, jak i uproszczonej. Dodatkowo, poznasz regulacje prawne istotne z punktu widzenia szeroko pojętej branży finansowej, jak również nauczysz się formułować pisma procesowe, czy też interpretować i wykorzystywać w praktyce poszczególne przepisy. Zdobyta wiedza pozwoli ci również na skuteczne doradztwo podatkowe, czyli m.in. prowadzenie efektywnych działań z zakresu optymalizacji podatkowej dozwolonej prawem. Dowiesz się też, w jaki sposób zarządzać kosztami w firmie, żeby zapewnić możliwie jak najwięcej korzyści prowadzonej przez siebie firmie bądź firmie, dla której pracujesz.

Rachunkowość i podatki studia podyplomowe - ucz się od najlepszych i zostań ekspertem od finansów!

Program nauczania w WSAiB kładzie silny nacisk na opanowanie umiejętności z obszaru szeroko rozumianej rachunkowości oraz wykorzystanie w praktyczny sposób wiedzy z prawa podatkowego. Dlatego też, zajęcia to przede wszystkim laboratoria, warsztaty oraz ćwiczenia prowadzone na nowoczesnych systemach komputerowych służących do obsługi  programów finansowo-księgowych, kadrowych czy podatkowych. Wykłady natomiast prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów-praktyków, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom przekażą ci kompleksową wiedzę z dziedzin powiązanych z finansami.

Wszystko to zapewni ci dobre przygotowanie do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego, jak również egzaminów z zakresu księgowości.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 3000 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 2, p. 216

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

 Sylwia Oleaczek

Sylwia Oleaczek
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych oraz Akademickiego Biura Karier

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail podyplomowe@wsaib.pl

Izabela Kalczyńska

Izabela Kalczyńska
Specjalista ds. Rekrutacji

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 32

e-mail rekrutacja@wsaib.pl