Podyplomowe

Rachunkowość i Podatki
studia podyplomowe

Studia podyplomowe w Gdyni na kierunku Rachunkowość i Podatki to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą w profesjonalny sposób zajmować się finansami, prawem podatkowym czy samodzielnie prowadzić własną działalność gospodarczą. Mają one na celu zapewnić odpowiednie wykształcenie i przygotowanie merytoryczne przyszłej kadry kierowniczej, samodzielnych księgowych, pracowników biur rachunkowych, specjalistów ds. prawa podatkowego, a nawet inwestorów.

Studia podyplomowe Rachunkowość i Podatki - co dzięki nam zyskasz?

Dzięki nam uzyskasz kompleksową wiedzę oraz umiejętności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy prawa podatkowego. Będziesz również w stanie przeprowadzać analizy rynków giełdowych, sporządzać sprawozdania finansowe, czy też dokonywać rozliczeń podatkowych – zarówno w ramach księgowości pełnej, jak i uproszczonej. Dodatkowo, poznasz regulacje prawne istotne z punktu widzenia szeroko pojętej branży finansowej, jak również nauczysz się formułować pisma procesowe, czy też interpretować i wykorzystywać w praktyce poszczególne przepisy. Zdobyta wiedza pozwoli ci również na skuteczne doradztwo podatkowe, czyli m.in. prowadzenie efektywnych działań z zakresu optymalizacji podatkowej dozwolonej prawem. Dowiesz się też, w jaki sposób zarządzać kosztami w firmie, żeby zapewnić możliwie jak najwięcej korzyści prowadzonej przez siebie firmie bądź firmie, dla której pracujesz.

Rachunkowość i podatki studia podyplomowe - ucz się od najlepszych i zostań ekspertem od finansów!

Program nauczania w WSAiB kładzie silny nacisk na opanowanie umiejętności z obszaru szeroko rozumianej rachunkowości oraz wykorzystanie w praktyczny sposób wiedzy z prawa podatkowego. Dlatego też, zajęcia to przede wszystkim laboratoria, warsztaty oraz ćwiczenia prowadzone na nowoczesnych systemach komputerowych służących do obsługi  programów finansowo-księgowych, kadrowych czy podatkowych. Wykłady natomiast prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów-praktyków, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom przekażą ci kompleksową wiedzę z dziedzin powiązanych z finansami.

Wszystko to zapewni ci dobre przygotowanie do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego, jak również egzaminów z zakresu księgowości.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2800 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • BG Tax & Legal

Mamy przyjemność przedstawić Państwu unikatowe studia podyplomowe, jedyne w Trójmieście, z zakresu Rachunkowości i Prawa podatkowego z elementami kursu przygotowującego na egzamin zawodowy doradcy podatkowego. Studia dedykowane są osobom pragnącym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego na płaszczyźnie zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W toku studiów prowadzący będą przybliżać słuchaczom aspekty praktyczne poruszanych kwestii z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa sądów administracyjnych. Dodatkowo, przewidywany jest czas na rozwiązywanie testów egzaminacyjnych na doradcę podatkowego co stanowi novum na rynku Trójmiejskim. Z pozdrowieniami,

Wioleta Biel

Doradca podatkowy nr 12310

 

 

BG

 

Spółka BG Tax & Legal (dawniej Doradztwo podatkowe sp. z o.o.) powstała w 2015 r. Jej udziałowcami jest radca prawny Wojciech Gandurski i Wioleta Biel, doradca podatkowy. Spółka świadczy usługi profesjonalnego doradztwa podatkowego na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizując się w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i transakcyjnym. Pracujemy dla Przedsiębiorców głównie z Pomorza wspierając ich w codziennym funkcjonowaniu. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego. Stworzyliśmy zespół doświadczonych ekspertów podatkowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali w spółkach z tzw. Wielkiej Czwórki.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl