Podyplomowe

Studia podyplomowe na WSAiB

Rekrutacja na studia podyplomowe z zajęciami od października br. już trwa. 

Dokumenty na studia podyplomowe należy, po dokonanej rejestracji on-line, przesłać drogą elektroniczną na wskazany
e-mail: rekrutacja@wsaib.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji tel. kom. 50 50 50 188, 50 50 50 190

Wypełnij formularz on-line.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to 9 miesięcy intensywnej nauki i gwarancja aktualnej wiedzy przekazywanej w formie wykładów, warsztatów i ćwiczeń przez znanych i cenionych praktyków.

Zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA: o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń i dopełnienie formalności. W czasie trwania epidemii COVID-19 dokumenty przyjmujemy drogą elektroniczną w formie skanów pod adresem: rekrutacja@wsaib.pl

 

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego dedykowane są osobom planującym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, awansować, przebranżowić się czy po prostu - być na bieżąco z aktualną wiedzą z danej branży.

Formuła naszych studiów podyplomowych w Gdyni i w Lęborku polega na spotkaniach z ekspertami z poszczególnych branż. Specjaliści omawiają najważniejsze zagadnienia związane z codzienną praktyką zawodową, dzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także wprowadzają elementy gier symulacyjnych i case studies.

Dzięki takiej formule absolwenci zdobywają wiedzę i umiejętności, które mogą natychmiast zastosować w praktyce. Potwierdzeniem posiadanych kwalifikacji jest praktyczny egzamin dyplomowy, który, zależnie od studiowanego kierunku, polega na opracowaniu, zaprojektowaniu strategii lub przeprowadzeniu analizy modelu zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Tym, co wyróżnia studia podyplomowe w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni są:

  • zajęcia prowadzone wyłącznie przez ekspertów-praktyków,
  • współpraca z ponad 20 partnerami biznesowymi oraz organizacjami,
  • zajęcia w formie warsztatów, ćwiczeń, symulacji i case studies,
  • autorskie programy studiów,
  • zajęcia w niewielkich grupach;
  • elastyczny plan zjazdów.

Dowiedz się szczegółów

Zapisy na studia podyplomowe WSAiB

Studia podyplomowe są przeznaczone dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. W ostatnich latach cieszą się one coraz większą popularnością wśród osób posiadających dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia, gdyż zajęcia są ukierunkowane na praktykę. Spotkania z ekspertami-praktykami pozwalają pogłębić wiedzę z danego obszaru, a także wymienić się doświadczeniami.

Jak zapisać się na studia podyplomowe WSAiB? To niezwykle proste, gdyż dostępna jest rejestracja online. Wystarczy wypełnić formularz, a następnie dokonać opłaty rejestracyjnej. Zapisy na studia podyplomowe odbywają się przez cały rok i są uruchamiane po zebraniu się grupy.

Interesują Cię zapisy na studia podyplomowe, ale masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Organizacja studiów podyplomowych WSAiB

Kiedy odbywają się zajęcia studiów podyplomowych? Absolwenci szkół wyższych najczęściej są aktywni zawodowo. Z tego względu zjazdy na studia podyplomowe organizujemy w dogodnych dla nich terminach – w soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 17:30. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami sprawia, że proponujemy system oparty o bloki tematyczne. Między poszczególnymi blokami są przerwy, w tym jedna dłuższa.

Studia podyplomowe na WSAiB to szansa na zdobycie specjalistycznej wiedzy. Zjazdy na studia podyplomowe odbywają się od 9 do 10 razy w roku akademickim. Ponieważ na miesiąc przypada średnio 1 zjazd, uczestnicy mogą usystematyzować wiedzę.

Wszystkie studia podyplomowe oferowane na WSAiB są realizowane trakcie 2 semestrów.

Egzamin końcowy

Studia podyplomowe na WSAiB to możliwość pogłębienia wiedzy z wybranego obszaru tematycznego - uczelnia współpracuje z wykładowcami-praktykami oraz różnymi organizacjami branżowymi. Zdobyta w czasie studiów wiedza jest podsumowywana poprzez egzamin końcowy.

Egzamin końcowy, który kończy studia podyplomowe na WSAiB, może polegać zarówno na przygotowaniu przez słuchacza ustalonego z wykładowcą projektu, jak i rozwiązaniu testu. Forma przeprowadzenia egzaminu zależy od kierunku studiów podyplomowych. Jednocześnie programy poszczególnych studiów podyplomowych są tak ułożone, aby słuchacze nie mieli problemu z przełożeniem zdobytej wiedzy na praktykę.

Jeżeli chcesz wiedzieć, w jakiej formie jest przeprowadzany egzamin na konkretnym kierunku studiów podyplomowych, skontaktuj się z nami.

Opłaty za studia podyplomowe na WSAiB

Ile kosztują studia podyplomowe, na które można zapisać się w WSAiB? Poniżej publikujemy tabelę z aktualnymi cenami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chociaż studia podyplomowe to inwestycja w wiedzę, to ich sfinansowanie może być sporym kosztem. Z tego względu naszym słuchaczom proponujemy dogodne systemy płatności. Opłatę za studia podyplomowe można wnieść zarówno jednorazowo, jak i podzielić na 2 lub 10 rat.

Ile dokładnie kosztują studia podyplomowe? Do kosztu podanego w poniższej tabeli należy doliczyć jeszcze kwotę w wysokości 200 zł tytułem wpisowego (opłata jest zwracana słuchaczom z chwilą nieuruchomienia kierunku).

Opłaty za studia podyplomowe

cena za 1 semestr
Administracja Publiczna 2250 zł
Agent Celny 2250 zł
Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe 2250 zł
Delegowanie Pracowników 2300 zł
Doradca ds. Budowania Marki Osobistej 2300 zł
HR Business Partner 2100 zł
Kryminalistyka z kursem detektywistycznym 2250 zł
Life and Business Coaching 2250 zł
Logistyka z Elementami Zarządzania Produkcją 2250 zł
Marketing i PR w Internecie 2500 zł
Mediacje Rodzinne 2500 zł
Psychologia w Biznesie 2250 zł
Rachunkowość i Podatki 2250 zł
Social Media Manager 2500 zł
Suicydologia 2300 zł
Trener Biznesu i Facylitator Grup 2600 zł
Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji 2250 zł
Zarządzanie BHP 2250 zł
Zarządzanie Jakością 2250 zł
Zarządzanie Projektem 2850 zł
Nowoczesny Manager Sprzedaży 2500 zł
Zintegrowane Zarządzanie w IT 2850 zł

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży i Akademickiego Biura Karier

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych