• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

logotypy mba

MBA Project Management WSAiB

Co nas wyróżnia:

kompleksowa wiedza

Kompleksowa wiedza dotycząca zarządzania projektami, programami oraz portfelem projektów uzupełniona o umiejętności miękkie oraz kompetencje zarządzania organizacją.

 program

Program uwzględniający standardy wiodących organizacji branżowych (PMI, AXELOS, APMG), obejmujący zarówno podejście tradycyjne jak i zwinne (agile).

 mozliwosci

Możliwość uzyskania przez słuchaczy nawet 11 międzynarodowych certyfikatów branżowych (szczegóły w zakładce „Międzynarodowe certyfikaty”).

 zajecia

Zajęcia prowadzone przez specjalistów, praktyków, wykładowców akademickich i akredytowanych trenerów.

 

Korzyści ze studiów MBA Project Management WSAiB to m.in.:

nowe branżowe znajomości stały dostęp do portalu słuchacz dostęp do biblioteki uroczysta graduacja zagraniczny wyjazd studyjny

 

Oferta studiów MBA przygotowana przez WSAiB w międzynarodowej kooperacji z naszą Hochschule Bremerhaven – University of Applied Sciences, stanowi ekskluzywny, ambitny akademicki program doskonalenia zawodowego, uwzględniający rosnące, zmieniające się, wymagania w zakresie nowoczesnego zarządzania firmą. Ciągłe innowacje w obszarze wiedzy wymagają od menedżerów i młodej kadry kierowniczej w przedsiębiorstwie nieustannej adaptacji do zmiennego zapotrzebowania na wiedzę zawodową. Przede wszystkim duża dynamika przemian technologicznych, szybko przekraczająca obecny zasób wiedzy, pokazuje granice wiedzy przekazywanej na uczelniach, której nie wystarcza już dzisiaj na całą generację profesjonalistów. Zdolność do uczenia się przez całe życie i ustawicznego doskonalenia zawodowego przedstawia się zatem jako rzecz nieodzowna dla menedżerów nowoczesnego przedsiębiorstwa. Zmienne rynki i nowe technologie epoki cyfrowej wymagają od wykształconej na uczelniach kadry kierowniczej przedsiębiorstw prywatnych i publicznych ustawicznego pogłębiania oraz poszerzania wiedzy profesjonalnej i menedżerskiej.

prof. dr Gerhard Feldmeier

Prorektor do spraw Internacjonalizacji i Doskonalenia Zawodowego Hochschule Bremerhaven – University of Applied Sciences

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Monika Kucharczyk WSAiB

Monika Kucharczyk
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 29

e-mail m.kucharczyk@wsaib.pl

Oksana Rabij WSAiB

Oksana Rabij
Pracownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

tel. 58 660 74 28

e-mail o.rabij@wsaib.pl