• adres
  ul. Kielecka 7, Gdynia
 • tel
 • e-mail

Filia w Lęborku

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to jedna z największych uczelni niepublicznych w Polsce. W Lęborku od ponad 10 lat prowadzimy Filię. Jesteśmy jedyną uczelnią wyższą w regionie. Mieszkańcom powiatu lęborskiego oferujemy najwyższe standardy kształcenia na dwóch atrakcyjnych kierunkach: Zarządzenie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Na kierunku Zarządzanie wiedzę i umiejętności przekazujemy przede wszystkim podczas zajęć praktycznych, takich jak: case studies, prezentacje, warsztaty, symulacje i ćwiczenia. Wszystko to uzupełnione jest programem praktyk w czołowych pomorskich przedsiębiorstwach. Absolwenci Uczelni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wyposażeni są w kompetencje niezbędne do pracy na stanowiskach średniego i wyższego szczebla oraz do rozpoczęcia własnej działalności na rynku usług.

W przypadku studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne stawiamy na praktyczne przygotowanie do zawodu, studenci badają materiały dowodowe w uczelnianym laboratorium, na zajęciach z taktyki i samoobrony doskonalą techniki walki, podczas zajęć na strzelnicy poznają obsługę broni. Studia przygotowują do pracy w formacjach policji, straży granicznej, CBA, BOR, czy CBŚ, ale i jako pracownicy cywilni w firmach prywatnych i urzędach. Wiedzę przekazują wykładowcy posiadający doświadczenie zawodowe w służbach mundurowych.

Studia licencjackie trwają 6 semestrów. Program studiów obejmuje przedmioty wprowadzające do zagadnień kierunkowych. Ich rozwinięciem są przedmioty specjalistyczne (kierunkowe), które studenci wybierają na 3 semestrze studiów. Absolwenci studiów I stopnia uzyskują tytuł zawodowy licencjata i są przygotowani do podjęcia pracy zawodowej lub studiów II stopnia (magisterskich) oraz podyplomowych.

Sprawdź naszą lokalizację:

Filia w Lęborku
budynek Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych
ul. Marcinkowskiego 1
mapa


Studiuj za darmo! Wysokie stypendia dla Ciebie!

 

W Lęborku proponujemy też STUDIA PODYPLOMOWE:

Zobacz jak wyglądają zajęcia

Nasi eksperci

Najczęściej zadawane pytania

Biuro Rekrutacji WSAiB

Magdalena Juchniewicz

Kierownik Działu Rekrutacji i Współpracy Zagranicznej

FAQ

 • Jakie są kierunki na studiach w Lęborku?

  W filii WSAiB w Lęborku do wyboru są dwa kierunki studiów: Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

 • W jakim trybie prowadzone są studia w Lęborku?

  W filii WSAiB w Lęborku studia I stopnia prowadzone są w trybie niestacjonarnym, czyli zaocznym. Zajęcia odbywają się w co drugi tydzień, w weekendy.

 • Gdzie odbywają się wykłady?

  Filia WSAiB w Lęborku mieści się w budynku Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych przy ulicy Marcinkowskiego 1 w Lęborku. Wszystkie zajęcia odbywają się tam.

 • Gdzie trzeba dostarczać dokumenty?

  Dokumenty należy składać w Biurze Rekrutacji WSAiB w Gdyni. Wszystkie zostaną następnie przekazane do filii WSAiB w Lęborku.

 • Czy w Lęborku są studia podyplomowe?

  Oczywiście, mamy w Lęborku także studia podyplomowe. Do wyboru są kierunki: Administracja Publiczna, Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, Zarządzanie Projektami i Zarządzanie BHP.

 • Jaki jest koszt studiów?

  Studia w Lęborku kosztują 1800 zł za semestr. Obecnie, do końca rekrutacji, trwa promocja - na pierwszym roku studenci płacą 1700 zł.

Dołącz do naszych sieci społecznościowych, otrzymuj najświeższe informacje i bierz udział w konkursach.