Podyplomowe

Doradca ds. Budowania Marki Osobistej studia podyplomowe

NOWOŚĆ

Pierwsze w Polsce studia podyplomowe na kierunku Doradca ds. Budowania Marki Osobistej są skierowane do osób, które chciałyby rozpocząć pracę w zawodzie przyszłości. Obecnie nie tylko celebryta czy polityk potrzebuje doradcy ds wizerunku. Dzisiaj każda świadoma osoba, ekspert, właściciel biznesu, manager, trener i lider potrzebują doradcy, który pomoże im zbudować markę osobistą. Kierownikiem merytorycznym studiów jest Justyna Kopeć.

W świecie, który się zmienia, to marka osobista staje się wyznacznikiem jakości oferowanych usług, produktów i rozwiązań. Komunikacja H2H (Human To Human) powoduje, że mocne imię i nazwisko jest przepustką do świadomości odbiorców. Osoba, która zbudowała silny personal branding, może liczyć nie tylko na większe zyski, ale przede wszystkim może się cieszyć wpływem, który kiedyś zarezerwowany był dla nielicznych.
Jak jednak zbudować wiarygodność marki?
Jak sprawić, żeby odbiorcy nas pokochali i stali się naszymi ambasadorami na rynku?
Jakich narzędzi użyć, gdy zmiany są tak duże, że nie wiadomo już, co wybrać?
Wreszcie, jaki plan, strategię działań, ułożyć i wdrożyć, aby przynosił on rezultaty?

2-semestralne studia podyplomowe przygotują Cię do pracy w zawodzie doradcy ds. budowania marki osobistej. W trakcie studiów poznasz zasady budowania marki, główne obszary strategiczne, określisz DNA marki osobistej, ustalisz archetyp marki danego klienta, nauczysz się tworzyć grupy odbiorców oraz identyfikować rynek i branżę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Twojego klienta. Poznasz sposoby wyceny usług i produktów, a także będziesz potrafił stworzyć lejek produktowy obejmujący różne poziomy świadomości klienta. Wreszcie zdobędziesz wiedzę o różnych kanałach i narzędziach komunikacji on-line i off-line oraz stworzysz strategię marki osobistej. A to wszystko w zgodzie z prawem, bo o tym również będziemy mówić podczas zajęć. Na koniec nauczysz się także, jak sprzedawać swoje usługi na rynku i zdobywać klientów, którym będziesz pomagać budować markę osobistą.

Absolwenci tego kierunku z powodzeniem mogą pracować jako freelancerzy, właściciele biznesów, pracownicy agencji zatrudnienia, PR-owskich i marketingowych. Zależy nam na kształceniu praktyków, którzy będą dysponować konkretnym warsztatem i użytecznymi kompetencjami, pozwalającymi odnaleźć się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Kompleksowy program nauczania
Program nauczania oferowany przez WSAiB kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, bo tylko dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie zarządzać projektami dla swoich klientów. Zajęcia warsztatowe, ćwiczenia wzbogacone o e-learning czy case studies pozwolą studentom na wielopłaszczyznowe poznanie i przećwiczenie interesujących zagadnień. Podczas nich dowiesz się, czym jest oraz jak wykorzystywać w promocji marki storytelling, zasadę 70-20-10 czy 90-9-1, w jaki sposób prowadzić kampanie z wykorzystaniem social media, lejków sprzedażowych i narzędzi Google AdWords oraz jak skutecznie wdrażać strategie, a także jak ocenić efekty prowadzonych działań.

Co jeszcze zyskasz?
Studia podyplomowe Doradca ds. Budowania Marki Osobistej to intensywny, praktyczny kurs, dzięki któremu słuchacze mają szansę poznać aktualne trendy oraz nauczyć się umiejętnie prowadzić działania związane z budowaniem marki osobistej. Studia te mogą być przepustką do atrakcyjnej pracy, w trakcie której nauczysz się budować silne, rozpoznawalne marki.

 • będziesz potrafił zdefiniować markę osobistą, opracować strategię komunikowania;
 • poznasz i nauczysz się wykorzystywać narzędzia promocji on-line i off-line podczas budowania marki oraz dowiesz się, jak komunikować otoczeniu zmiany związane z marką (nowe projekty, itp.);
 • nauczysz się tworzyć strategie budowania marki osobistej typu LOVEbrand oraz poznasz kolejne etapy planowania, wdrożenia i weryfikacji strategii;
 • dowiesz się, jak świadomie budować strategie marki osobistej w różnych branżach;
 • nauczysz się korzystać z narzędzi statystycznych w celu zbadania efektywności podjętych działań;
 • poznasz narzędzia związane z określeniem DNA marki osobistej oraz zbudowania przewagi konkurencyjnej;
 • będziesz umieć zarządzać kryzysem w publicity i mediach społecznościowych;
 • dowiesz się, jak pracować z klientem o różnym typie osobowości, stylu myślenia i działania, tak aby w zgodzie z tym zaproponować mu najlepsze rozwiązania;
 • posiądziesz wiedzę z zakresu prawnych aspektów budowania marki osobistej;
 • nauczysz się weryfikować działania swoje lub nadzorowanego zespołu specjalistów;
 • stworzysz swoją ofertę jako doradcy ds. budowania marki osobistej oraz zbudujesz swój kodeks etyczny.

Doradca ds. Budowania Marki Osobistej – zawód przyszłości
Żadna osoba działająca na rynku, która myśli o rozwoju zdobywaniu klientów, nie może lekceważyć siły swojego imienia i nazwiska. Komunikacja z klientami i utrzymanie ich zainteresowania oraz dobranie skutecznych narzędzi do strategicznego działania to jedno z podstawowych zadań Doradcy ds. Budowania Marki Osobistej.

Doradca ds. Budowania Marki Osobistej – zarobki
Doradca ds. Budowania Marki Osobistej to zawód nowy nie tylko na rynku polskim, ale również światowym. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że na zarobki w tej branży narzekać nie można. Coraz więcej osób jest już świadomych, jak ważna jest umiejętna komunikacja ich marki osobistej i że od tego zależy w znacznym stopniu ich sukces zawodowy i finansowy. Gdy staniesz się rozpoznawalnym i skutecznym doradcą doradcą ds. budowania marki, możesz liczyć na bardzo wysokie wynagrodzenie.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2300

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

Dlaczego warto studiować na kierunku Doradca ds. Budowania Marki Osobistej? Studia podyplomowe te mają olbrzymi potencjał. Z roku na rok obserwuje się zwiększenie znaczenia marki osobistej. Dobrze poprowadzony personal branding pomaga ekspertom, właścicielom firm, managerom, trenerom, liderom, a nawet osobom budującym marketing sieciowy mieć większą rozpoznawalność, uznanie, wpływ oraz zarabiać naprawdę dobre pieniądze. To właśnie marka osobista pozwala wykonywać działania odporne na kryzys.

Justyna Kopeć

kierownik merytoryczny studiów


 Justyna Kopec logo

 

Kierownik merytorycznym studiów jest Justyna Kopeć. Szkoleniowiec, lider, ekspert marketingu i przedsiębiorca. Właścicielka agencji marketingowej Blue Brand oraz prezes Marka Ty Sp. z o.o. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autorka i współautorka 6 książek, w tym „Ty – marka warta miliony”, „Firma MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją”, „Królowe strategii”. Pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu, wspierając ważne inicjatywy. Pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoich klientów. Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane przez organizacje branżowe oraz opisywane przez media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Na co dzień realizuje się, ucząc i inspirując ludzi do aktywnego budowania silnej, odważnej marki osobistej oraz wspierając ich w tym procesie. Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży i Akademickiego Biura Karier

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl

Dołącz do naszych sieci społecznościowych