• adres
  ul. Kielecka 7, Gdynia
 • tel
 • e-mail

Podyplomowe

Logistyka z Elementami
Zarządzania Produkcją

Logistyk to osoba, która powinna nieustannie kształcić się i rozwijać swoje umiejętności, zdobywać aktualną wiedzę. Kompleksowy program studiów w Gdyni na tym kierunku zapewnia słuchaczom solidne podstawy wiedzy teoretycznej i praktycznej, jednak odpowiednie wykształcenie to dopiero początek. Spotkanie z wykładowcami-praktykami na tym kierunku obfituje w wiele pytań i interesujących dyskusji. Wraz z Patronem tego kierunku firmą VGL Group mamy niepowtarzalną okazję kształcić potencjał przyszłych logistyków.

Działalności logistycznej towarzyszą także liczne regulacje, których znajomość jest niezbędna, aby móc skutecznie funkcjonować na rynku. Słuchacze otrzymują znajomość przepisów, niezbędną w praktyce pracy logistyka.

Studia podyplomowe na kierunku Logistyka z elementami Zarządzania Produkcją kierowane są do osób poszukujących kompleksowej wiedzy z zakresu projektowania systemów logistycznych, a także zarządzania nimi przy wykorzystaniu systemów informatycznych i komunikacyjnych.

Opłaty

  • cena za semestr
  • 2100 zł

Możliwość podziału na 10 nieoprocentowanych rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • VGL Group

  Przedsiębiorstwo logistyczne

Program studiów zawiera aktualną wiedzę z zakresu zarządzania procesami logistycznymi. Eksperci VGL Group dzielą się ze słuchaczami bogatym doświadczeniem, uzupełniając program wiedzą praktyczną. Słuchacze zdobywają wiedzę w oparciu o nowoczesne koncepcje i metody zarządzania łańcuchem dostaw.

Grzegorz Dobkowski

Wiceprezes Zarządu VGL Group

b6 vgl group studia podyplomowe logistyka przedsiebirtsw wsaib

 

VGL Group jest czołowym polskim operatorem logistycznym. Bardzo blisko związanym z miastem Gdynia, gdzie mieści się główna siedziba spółki. Firma działa od 2000 roku oferując szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Od tego czasu rozwija się, poszerzając ofertę, zasięg terytorialny budując zaufanie coraz większej liczby klientów polskich i międzynarodowych.

 

 

Dołącz do naszych sieci społecznościowych